Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Udon Restorāns Un Veikals

Inami Koro

Udon Restorāns Un Veikals Kā arhitektūra var attēlot kulinārijas jēdzienu? Koka mala ir mēģinājums atbildēt uz šo jautājumu. Inami Koro no jauna izgudro tradicionālo japāņu Udon ēdienu, saglabājot kopīgās gatavošanas metodes. Jaunā ēka atspoguļo viņu pieeju, pārskatot tradicionālās japāņu koka konstrukcijas. Tika vienkāršotas visas kontūras līnijas, kas pauž ēkas formu. Tajā ietilpst stikla rāmis, kas paslēpts plānās koka balstās, jumta un griestu slīpums ir pagriezts, un vertikālo sienu malas ir izteiktas ar vienu līniju.

Aptieka

The Cutting Edge

Aptieka Griešanas mala ir izsniegšanas aptieka, kas saistīta ar kaimiņu Daiichi vispārējo slimnīcu Himeji pilsētā, Japānā. Šāda veida aptiekās klientam nav tiešas piekļuves produktiem kā mazumtirdzniecības gadījumā; drīzāk viņa zāles pagalmā sagatavos farmaceits pēc ārsta receptes uzrādīšanas. Šī jaunā ēka tika izstrādāta, lai veicinātu slimnīcas tēlu, ieviešot augsto tehnoloģiju asu attēlu saskaņā ar modernu medicīnas tehnoloģiju. Tā rezultāts ir balta minimālistiska, bet pilnībā funkcionāla telpa.

Ķīniešu Restorāns

Pekin Kaku

Ķīniešu Restorāns Pekin-kaku restorāna jaunā renovācija piedāvā stilistisku interpretāciju par to, kas varētu būt Pekinas stila restorāns, noraidot tradicionālo bagātīgi rotāto dizainu par labu vienkāršākai arhitektonikai. Uz griestiem attēlots sarkanais aurors, kas izveidots, izmantojot 80 metrus garus stīgu aizkarus, bet sienas apstrādātas ar tradicionālajiem tumšajiem Šanhajas ķieģeļiem. Kultūras elementi no tūkstošgadu Ķīnas mantojuma, ieskaitot terakotas karotājus, sarkanos zaķus un ķīniešu keramiku, tika izcelti minimālistiskā izstādē, nodrošinot kontrastējošu pieeju dekoratīvajiem elementiem.

Japāņu Restorāns

Moritomi

Japāņu Restorāns Japāņu virtuvi piedāvājošā restorāna Moritomi pārvietošana blakus pasaules mantojumam Himeji pilij pēta sakarības starp materialitāti, formu un tradicionālās arhitektonikas interpretāciju. Jaunā telpa mēģina reproducēt pils akmens nocietinājumu modeli no dažādiem materiāliem, ieskaitot neapstrādātus un slīpētus akmeņus, ar melnu oksīdu pārklātu tēraudu un tatami paklājus. Grīda, kas izgatavota no mazām, ar sveķiem pārklātām grants, attēlo pils grāvju. Divas krāsas, balta un melna, no ārpuses plūst kā ūdens, un, šķērsojot koka režģiem izrotātas ieejas durvis, uz reģistratūras zāli.

Publiskā Skulptūra

Bubble Forest

Publiskā Skulptūra Burbuļu mežs ir publiska skulptūra, kas izgatavota no skābēm izturīga nerūsējošā tērauda. Tas ir apgaismots ar programmējamām RGB LED lampām, kas ļauj skulptūrai piedzīvot iespaidīgu metamorfozi, kad saule riet. Tas tika izveidots kā refleksija par augu spēju ražot skābekli. Nosaukuma mežs sastāv no 18 tērauda kātiem / stumbriem, kas beidzas ar vainagiem sfērisku konstrukciju veidā, kas attēlo vienu gaisa burbuli. Burbuļu mežs attiecas uz sauszemes floru, kā arī uz to, kas pazīstama no ezeru, jūru un okeānu apakšas

Ģimenes Dzīvesvieta

Sleeve House

Ģimenes Dzīvesvieta Šo patiesi unikālo māju projektēja ievērojams arhitekts un zinātnieks Adam Dayem, un nesen tā ieguva otro vietu American-Architects ASV Gada ēkas konkursā. 3-BR / 2,5 vannu māja ir novietota uz atvērtām, slīdošām pļavām tādā vietā, kas nodrošina privātumu, kā arī dramatisku skatu uz ieleju un kalniem. Tik mīklaina, cik praktiska, struktūra ir iecerēta shematiski kā divi krustojoši, piedurknei līdzīgi tilpumi. Ilgtspējīgi iegūta ogļota koka fasāde piešķir mājai raupju, laikapstākļu faktūru, mūsdienīgu veco šķūņu interpretāciju Hadsona ielejā.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.