Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nedēļas Nogales Uzturēšanās

Cliff House

Nedēļas Nogales Uzturēšanās Šī ir zvejas kajīte ar skatu uz kalniem Debesu upes krastā (japāņu valodā “Tenkawa”). Izgatavots no dzelzsbetona, forma ir vienkārša, sešus metrus gara caurule. Caurules ceļmalas gals ir pretsvarā un noenkurots dziļi zemē tā, ka tas horizontāli iziet no krasta un karājas virs ūdens. Dizains ir vienkāršs, interjers ir plašs, un upes klājs ir atvērts debesīm, kalniem un upei. Būvēts zem ceļa līmeņa, no ceļa malas ir redzams tikai salona jumts, tāpēc konstrukcija neaizsedz skatu.

Dāvanu Iepakojums Kūkām

Marais

Dāvanu Iepakojums Kūkām Kūku dāvanu iepakojums (finansists). Attēlā redzama 15 kūku izmēra kaste (Divas oktāvas). Parasti dāvanu kastes vienkārši kārtīgi sakārto visas kūkas. Tomēr to kastītes ar individuāli iesaiņotām kūkām ir atšķirīgas. viņi samazināja izmaksas, koncentrējoties tikai uz vienu dizainu, un, izmantojot visas sešas virsmas, viņi varēja atjaunot visu klaviatūru veidus. Izmantojot šo dizainu, viņi var izveidot jebkura izmēra tastatūru, sākot ar mazām tastatūrām un beidzot ar pilnām 88 taustiņu klavieres un pat lielākām. Piemēram, vienai oktāvai no 13 taustiņiem viņi izmanto 8 kūkas. Un 88 taustiņu klavieres būtu dāvanu kastīte ar 52 kūkām.

Zīmola Identitāte

SioZEN

Zīmola Identitāte Siozen iepazīstina ar jaunu revolucionāru augsta līmeņa higiēnas sistēmu, kas unikāli pārveido jūsu kosmosa virsmas, rokas un gaisu spēcīgā mikrobu / toksiskā piesārņojuma aizsardzības sistēmā. Mūsdienu celtniecības metodes ir lieliskas, lai nodrošinātu mūs ar labāku energoefektivitāti un komfortu, bet tas maksā. Stingrākas un bez caurulēm balstītas ēkas veicina neskaitāmu piesārņotāju uzkrāšanos. Pat ja ēkas ventilācijas sistēma ir pareizi projektēta un labi uzturēta, iekštelpu piesārņojums joprojām ir nopietna problēma. Nepieciešamas jaunas pieejas.

Iepakojums

The Fruits Toilet Paper

Iepakojums Daudzi uzņēmumi un veikali visā Japānā klientiem piedāvā tualetes papīra rullīti kā jaunu dāvanu, lai parādītu viņu atzinību. Tualetes papīrs Fruit ir izveidots, lai pamudinātu klientus ar savu jauko stilu, kas ir lieliski piemērots šādiem gadījumiem. Ir 4 dizaini, no kuriem izvēlēties Kiwi, Zemene, Arbūzs un Apelsīns. Kopš paziņojuma par izstrādājuma dizainu un izlaišanu tas ir ieviests vairāk nekā 50 plašsaziņas līdzekļos, tostarp TV stacijās, žurnālos un vietnēs, 23 pilsētās 19 valstīs.

Kāpšanas Tornis

Wisdom Path

Kāpšanas Tornis Nefunkcionējošo ūdens torni darbnīcas vadība ir nolēmusi rekonstruēt, lai kļūtu par kāpšanas sienu. Atrodoties augstākajā vietā ap to, tas ir labi redzams ārpus darbnīcas. No tā paveras ainavisks skats uz Senežas ezeru, darbnīcas teritoriju un apkārt esošo priežu mežu. Pabeidzot studijas, studenti piedalās svinīgā kāpšanā uz torņa augšdaļu kā novērošanas punktu. Spirālveida kustība ap torni ir pieredzes iegūšanas procesa simbols. Un augstākais punkts ir dzīves pieredzes simbols, kas galu galā tiek pārveidots par gudrības akmeni.

Šaha Nūju Kūku Iepakojums

K & Q

Šaha Nūju Kūku Iepakojums Šis ir ceptu izstrādājumu (nūju kūku, finansētāju) iesaiņojuma dizains. Tā kā garuma un platuma attiecība ir 8: 1, šo piedurkņu malas ir ārkārtīgi garas un ir pārklātas ar dambrete. Raksts turpinās priekšpusē, kam ir arī centrālais logs, caur kuru var redzēt piedurknes saturu. Kad visas šajā dāvanu komplektā esošās astoņas piedurknes ir izlīdzinātas, tiek atklāts skaists šaha galdiņa raibs raksts. K & Q padara jūsu īpašo notikumu tikpat elegantu kā ķēniņa un karalienes tējas laiks.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.