Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šampanieša Ratiņi

BOQ

Šampanieša Ratiņi BOQ ir ledus vannas rati šampanieša pasniegšanai pieņemšanās. Tas ir izgatavots no koka, metāla, sveķiem un stikla. Apļveida simetrija organizē objektus un materiālus kā neatņemamu dizaina sastāvdaļu. Standarta flautas tiek novietotas korolā, ar galvu uz leju, zem baltu sveķu paplātes, aizsargātas no putekļiem un triecieniem. Gandrīz ziedu kompozīcija aicina viesus veidot apli, lai nobaudītu dārgo dzērienu. Bet, pirmkārt, tas ir efektīvs viesmīļa skatuves aksesuārs.

Daudzpakāpju Ratiņi

Kali

Daudzpakāpju Ratiņi Šis pakāpienu ratiņi ir viens no dizainera K sērijas elementiem zīmolam QUISO. Tas ir izgatavots no skaisti izstrādāta masīvkoka. Tās izturīgais un stingrais dizains padara to par ideālu alkohola pasniegšanai pie restorāna galda. Pakalpojuma drošībai un elegancei brilles tiek piekārtas no spilvena, pudeles tiek imobilizētas ar neslīdošu pārklājumu, rūpnieciskajiem riteņiem ir gluda un klusa velmēšana.

Daudzfunkcionāls Ratiņi

Km31

Daudzfunkcionāls Ratiņi Patriks Sarrans izveidoja Km31 plaša spektra restorānu vajadzībām. Galvenais ierobežojums bija daudzfunkcionalitāte. Šo grozu var izmantot atsevišķi viena galda pasniegšanai vai pēc kārtas ar citiem bufetes veida pasniegšanai. Dizainers izstrādāja šarnīrveida Krion augšdaļu, kas piestiprināta uz tās pašas riteņu pamatnes, kuru viņš bija izstrādājis dažādiem ratiņiem, piemēram, KEZA, vēlāk Kvin, Zāļu tējas dārzam un Kali, ko kopā sauca par K sēriju. Kriona cietība ļāva izvēlēties pilnīgu vieglu apdari ar izturību, kas nepieciešama greznai iestādei.

Automātiskais Kafijas Automāts

F11

Automātiskais Kafijas Automāts Vienkāršas un elegantas, tīras līnijas un augstas kvalitātes materiālu apdare padara F11 dizainu piemērotu profesionālai un sadzīves videi. Pilnkrāsu 7 "skārienekrāns ir ārkārtīgi ērts un intuitīvs. F11 ir" viena pieskāriena "iekārta, kurā jūs varat pielāgot vēlamos dzērienus ātrai izvēlei. Papildu pupiņu tvertne, ūdens tvertne un zemes trauks ir pieejami, lai izturētu pīķa stundu. Patentēts alus pagatavošanas bloks var piedāvāt paaugstināta spiediena espresso vai parasto kafiju bez spiediena, un aromātu garantē keramikas plakanie asmeņi.

Drošības Ierīce

G2 Face Recognition

Drošības Ierīce Augsta materiālu kvalitāte un dizaina vienkāršība padara šo drošības sejas atpazīšanas ierīci par izdomātu, stilīgu un izturīgu. Iekšpusē ir uzlabota tehnoloģija, lai padarītu to par vienu no ātrākajām pasaulē un ļoti precīzu, neviens nevar krāpties no tā algoritma. Ūdensnecaurlaidīgs izstrādājums ar atmosfēras led apgaismojumu aizmugurē, lai radītu apkārtējo atmosfēru pat aukstākajā birojā. Kompaktais izmērs padara to piemērotu gandrīz visur, un forma ļauj to novietot horizontāli vai vertikāli.

Attīstās Mēbeles

dotdotdot.frame

Attīstās Mēbeles Mājas kļūst mazākas, tāpēc tām ir vajadzīgas daudzpusīgas, vieglas mēbeles. Dotdotdot.Frame ir pirmā mobilā, pielāgojamā mēbeļu sistēma tirgū. Efektīvu un kompaktu rāmi var piestiprināt pie sienas vai noliekt pret to, lai to ērti novietotu ap mājām. Un tā pielāgojamība nāk no 96 caurumiem un paplašinātā piederumu klāsta, lai tos iestiprinātu. Izmantojiet vienu vai pievienojieties vairākām sistēmām kopā pēc vajadzības - tur ir pieejama bezgalīga kombinācija.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.