Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

NISSAN Calendar 2013

Kalendārs Katru gadu Nissan ražo kalendāru ar sava zīmola etiķetes tēmu “Aizraušanās atšķirībā no jebkura cita”. 2013. gada versija ir piepildīta ar acu atvēršanu un unikālām idejām un attēliem sadarbības rezultātā ar deju glezniecības mākslinieku “SAORI KANDA”. Visi attēli kalendārā ir deju gleznošanas mākslinieces SAORI KANDA darbi. Viņa iedvesmu, ko deva Nissan transportlīdzeklis, viņa iemiesoja gleznās, kuras bija tieši uzzīmētas uz horizontāla aizkara, kas novietots studijā.

Projekta nosaukums : NISSAN Calendar 2013, Dizaineru vārds : E-graphics communications, Klienta vārds : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalendārs

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.