Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vizuālā Māksla

Scarlet Ibis

Vizuālā Māksla Projekts ir Scarlet Ibis un tā dabiskās vides digitālo gleznu secība, īpašu uzsvaru liekot uz krāsu un to košo nokrāsu, kas pastiprinās putnam augot. Darbs attīstās dabiskā vidē, apvienojot reālus un iedomātus elementus, kas nodrošina unikālas iezīmes. Scarlet ibis ir vietējais Dienvidamerikas putns, kas dzīvo Venecuēlas ziemeļu piekrastēs un purvos, un košā sarkanā krāsa ir vizuāls briļlis skatītājam. Šī dizaina mērķis ir izcelt skarbo ibisa graciozo lidojumu un tropiskās faunas dzīvīgās krāsas.

Logotips

Wanlin Art Museum

Logotips Tā kā Vanlinas mākslas muzejs atradās Vuhana universitātes pilsētiņā, mūsu radošumam vajadzēja atspoguļot šādus raksturlielumus: Centrālā tikšanās vieta studentiem, lai godinātu un novērtētu mākslu, vienlaikus atspoguļojot tipiskas mākslas galerijas aspektus. Tam arī nācās saskarties kā “humānistiskam”. Tā kā koledžas studenti stāv uz savas dzīves sākuma līnijas, šis mākslas muzejs darbojas kā sākuma nodaļa studentu mākslas novērtēšanai, un māksla viņu pavadīs visu mūžu.

Logotips

Kaleido Mall

Logotips Kaleido tirdzniecības centrs piedāvā daudzas izklaides vietas, tostarp iepirkšanās centru, gājēju ielu un esplanādi. Šajā dizainā dizaineri izmantoja kaleidoskopa modeļus ar vaļīgiem, krāsainiem priekšmetiem, piemēram, pērlītēm vai oļiem. Kaleidoskops ir iegūts no seno grieķu καλός (skaists, skaistums) un εἶδος (tas, kas redzams). Līdz ar to dažādie modeļi atspoguļo dažādus pakalpojumus. Veidlapas pastāvīgi mainās, parādot, ka tirdzniecības centrs cenšas pārsteigt un aizraut apmeklētājus.

Kumode

Black Labyrinth

Kumode Eckharda Begera melnais labirints ArteNemus ir vertikāla kumode ar 15 atvilktnēm, kas smeļas iedvesmu no Āzijas medicīnas kabinetiem un Bauhaus stila. Tās tumšais arhitektoniskais izskats tiek atdzīvināts ar spilgtiem gaiteņu stariem ar trim fokusa punktiem, kas ir atspoguļoti ap konstrukciju. Vertikālo atvilktņu ar rotējošo nodalījumu koncepcija un mehānisms apliecina gabalam tā intriģējošo izskatu. Koka konstrukcija ir pārklāta ar melnu krāsotu finieri, bet keramikas izstrādājumi ir izgatavoti no liesmas kļavas. Finieris ir ieeļļots, lai iegūtu satīna apdari.

Pilsētas Skulptūras

Santander World

Pilsētas Skulptūras Santander World ir publisks mākslas pasākums, kas sastāv no skulptūru grupas, kas svin mākslu un apņem Santander pilsētu (Spānija), gatavojoties pasaules čempionātam burāšanā 2014. gadā Santander. Skulptūru augstums ir 4,2 metri, tās ir izgatavotas no lokšņu tērauda un katra no tām no tiem ir dažādu vizuālo mākslinieku darbi. Katrs no gabaliem konceptuāli atspoguļo kultūru, kas ir viens no 5 kontinentiem. Ir jēga pārstāvēt mīlestību un cieņu pret kultūras daudzveidību kā miera instrumentu no dažādu mākslinieku acīm un parādīt, ka sabiedrība ar daudzveidību atbalsta atvērtas rokas.

Plakāts

Chirming

Plakāts Kad Sūks bija jauns, viņa redzēja kalnā glītu putnu, bet putns ātri aizlidoja, atstājot tikai skaņu. Viņa paskatījās debesīs, lai atrastu putnu, bet viss, ko viņa varēja redzēt, bija koku zari un mežs. Putns turpināja dziedāt, bet viņai nebija ne mazākās nojausmas, kur tas atrodas. No ļoti jauna putna viņai bija koku zari un liels mežs. Šī pieredze lika viņai iztēloties tādu putnu skaņu kā mežs. Putna skaņa atslābina prātu un ķermeni. Tas piesaistīja viņas uzmanību, un viņa to apvienoja ar mandalu, kas vizuāli attēlo dziedināšanu un meditāciju.