Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

NISSAN Calendar 2013

Kalendārs Katru gadu Nissan ražo kalendāru ar sava zīmola etiķetes tēmu “Aizraušanās atšķirībā no jebkura cita”. 2013. gada versija ir piepildīta ar acu atvēršanu un unikālām idejām un attēliem sadarbības rezultātā ar deju glezniecības mākslinieku “SAORI KANDA”. Visi attēli kalendārā ir deju gleznošanas mākslinieces SAORI KANDA darbi. Viņa iedvesmu, ko deva Nissan transportlīdzeklis, viņa iemiesoja gleznās, kuras bija tieši uzzīmētas uz horizontāla aizkara, kas novietots studijā.

Brošūra

NISSAN CIMA

Brošūra ・ Nissan integrēja visas savas modernākās tehnoloģijas un gudrību, izcilas kvalitātes interjera materiālus un japāņu meistarības mākslu (japāņu valodā “MONOZUKURI”), lai izveidotu nepārspējamas kvalitātes luksusa sedanu - jauno CIMA, Nissan vienīgo flagmani.・ Šī brošūra ir izstrādāta ne tikai, lai parādītu CIMA produktu īpašības, bet arī iepazīstinātu auditoriju ar Nissan uzticību un lepnumu par savu meistarību.

Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains

ZEUS

Košļājamās Gumijas Iepakojuma Dizains Košļājamās gumijas iepakojuma dizains. Šī dizaina jēdziens ir "jutīguma stimulēšana". Produktu mērķi ir vīrieši divdesmitajos gados, un šie novatoriskie dizaini palīdz viņiem instinktīvi izvēlēties produktus veikalos. Galvenie attēli izsaka iespaidīgu dabas parādību pasaules skatījumā, kas ir saistīta ar katru garšu. THUNDER SPARK - maigs un aizraujošs aromāts, SNOW STORM - saldēšanai un spēcīga dzesēšanas garša, bet RAIN SHOWER - samitrinātas, sulīgas un ūdeņainas aromāts.

Fothromiskā Nojumes Struktūra

Or2

Fothromiskā Nojumes Struktūra Or2 ir vienas virsmas jumta konstrukcija, kas reaģē uz saules gaismu. Virszemes daudzstūra segmenti reaģē uz ultravioleto gaismu, kartējot saules staru stāvokli un intensitāti. Ēnā Or2 segmenti ir caurspīdīgi balti. Tomēr, kad tos ietekmē saules gaisma, tie kļūst krāsaini, pārpludinot zemāk esošo telpu ar dažādām gaismas nokrāsām. Dienas laikā Or2 kļūst par ēnojošu ierīci, kas pasīvi kontrolē telpu zem tā. Naktīs Or2 pārvēršas par milzīgu lustru, izkliedējot gaismu, ko dienas laikā savāc integrētās fotoelektriskās šūnas.

Dzirkstošā Vīna Etiķete Un Iepakojums

Il Mosnel QdE 2012

Dzirkstošā Vīna Etiķete Un Iepakojums Gluži kā Iseo ezers šļakstās uz Franciacorta krastiem, tā dzirkstošais vīns mitrina glāzes malas. Koncepcija ir ezera formas grafiska atkārtota izstrāde, un tajā izteikts viss Rezerves pudeles spēks, kas ieliets kristāla glāzē. Eleganta un dzīvespriecīga etiķete, līdzsvarota tās grafikā un krāsās, ir drosmīgs risinājums ar caurspīdīgu polipropilēna un pilnīgi karstu zelta folijas druku, lai radītu jaunas sajūtas. Vīna izliešana ir pasvītrota uz kastes, kur ap iepakojumu ir iesaiņota grafika: vienkārša un trāpīga, ko veido divi “slive et tiroir” elementi.

Vizuālā Identitāte

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuālā Identitāte Le Coffret ir burvīgas dizaina gultasvietas un brokastis Aostas ielejas centrā. Projekts tika izstrādāts, absolūti ievērojot autentisko stilu: tāpēc akmens sienas, koka sijas un antīkās mēbeles. Aplis, kas simbolizē debesis virs trīsstūra, kas apzīmē kalnu, kur atrodas B&B, no idejas par cilvēka pacelšanos debesīs. Onciale fonts, kas pārskatīts mūsdienīgā versijā, lai atcerētos ielejas ķeltu izcelsmi, pareizi līdzsvaro un atbalsta spēcīgu un svarīgu simbolu, lai beidzot iegūtu viegli identificējamu un viegli uztveramu logotipu.