Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Etiķetes Dizains

314 Pi

Vīna Etiķetes Dizains Eksperimenti ar vīna degustāciju ir nebeidzams process, kas ved uz jauniem ceļiem un atšķirīgiem aromātiem. Bezgalīgā pi secība, neracionālais cipars ar bezgalīgajām decimālzīmēm, nezinot pēdējo no tām, bija iedvesma šo vīnu nosaukumam bez sulfītiem. Dizaina mērķis ir likt uzmanības centrā 3,14 vīna sēriju īpašības, nevis paslēpt tās starp attēliem vai grafikām. Pēc minimālistiskas un vienkāršas pieejas etiķete parāda tikai šo dabīgo vīnu patiesās īpašības, kā tos var novērot vīndarības piezīmju grāmatiņā.

Laipņu Enerģētiska Aktivizēšana

Solar Skywalks

Laipņu Enerģētiska Aktivizēšana Pasaules metropolēs - tāpat kā Pekinā - ir daudz laipu, kas šķērso intensīvas satiksmes artērijas. Tie bieži ir nepievilcīgi, mazinot kopējo pilsētas iespaidu. Dizaineru ideja apšūt laipas ar estētiskiem, enerģiju radošiem PV moduļiem un pārveidot tos par pievilcīgiem pilsētas punktiem ir ne tikai ilgtspējīga, bet arī rada skulpturālu daudzveidību, kas kļūst par aculiecinieku pilsētas ainavā. E-automašīnu vai E-velosipēdu uzlādes stacijas zem laipām saules enerģiju izmanto tieši uz vietas.

Grāmata

ZhuZi Art

Grāmata Nandzingas Zhuzi mākslas muzejs izdod grāmatu kolekciju sērijai par savāktajiem tradicionālās ķīniešu kaligrāfijas un glezniecības darbiem. Ar savu ilgo vēsturi un eleganto tehniku tradicionālās ķīniešu gleznas un kaligrāfija ir ļoti iecienītas ar savu māksliniecisko un praktisko pievilcību. Projektējot kolekciju, tika izmantotas abstraktas formas, krāsas un līnijas, lai radītu pastāvīgu juteklīgumu un uzsvērtu tukšo vietu skicē. Bez piepūles sakrīt ar māksliniekiem tradicionālās glezniecības un kaligrāfijas stilos.

Izvelkamais Izkārnījumos

Tatamu

Izvelkamais Izkārnījumos Līdz 2050. gadam divas trešdaļas zemes iedzīvotāju dzīvos pilsētās. Tatamu galvenais mērķis ir nodrošināt elastīgas mēbeles cilvēkiem ar ierobežotu vietu, ieskaitot tos, kuri bieži pārvietojas. Mērķis ir radīt intuitīvas mēbeles, kas apvieno izturību un īpaši plānu formu. Izkārnījuma izvietošanai ir nepieciešama tikai viena pagriešanās kustība. Lai arī visas eņģes izgatavotas no izturīga auduma, saglabājot to vieglo svaru, koka malas nodrošina stabilitāti. Pēc tam, kad tam tiek izdarīts spiediens, izkārnījumi tikai nostiprinās, jo to gabali nofiksējas, pateicoties unikālajam mehānismam un ģeometrijai.

Fotogrāfija

The Japanese Forest

Fotogrāfija Japānas mežs tiek ņemts no japāņu reliģiskā viedokļa. Viena no japāņu senajām reliģijām ir animisms. Animisms ir uzskats, ka nodomiem ir arī radījumiem, kas nav cilvēkveidīgi radījumi, klusās dabas (minerāli, artefakti utt.) Un neredzamām lietām. Fotografēšana ir līdzīga šai. Masaru Eguchi fotografē kaut ko tādu, kas rada sajūtu tēmā. Koki, zāle un minerāli izjūt dzīves gribu. Un pat tādi artefakti kā dambji, kas ilgu laiku palikuši dabā, izjūt gribu. Tikko jūs redzēsit neskarto dabu, nākotne redzēs pašreizējās ainavas.

Kosmētikas Kolekcija

Woman Flower

Kosmētikas Kolekcija Šī kolekcija ir iedvesmota no pārspīlētiem viduslaiku Eiropas dāmu apģērba stiliem un putna lidojuma formām. Dizainers ieguva abu formu formas un izmantoja tos kā radošus prototipus un apvienoja ar izstrādājuma dizainu, veidojot unikālu formu un modes izjūtu, parādot bagātīgu un dinamisku formu.