Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Paviljons

ResoNet Sinan Mansions

Paviljons ResoNet paviljons ir pasūtīts Sinan Mansion Šanhajā, lai svinētu ķīniešu 2017. gada jauno gadu. Tas sastāv no pagaidu paviljona un interaktīvās LED gaismas “resonēta”, kas piestiprināta iekšējā virsmā. Tajā tiek izmantotas zema Fi līmeņa metodes, lai vizualizētu dabiskajai videi raksturīgās rezonanses frekvences, izmantojot sabiedrības un apkārtējo elementu mijiedarbību ar LED tīkla palīdzību. Paviljons apgaismo sabiedrisko pasauli, reaģējot uz vibrācijas stimuliem. Neatkarīgi no tā, vai apmeklētāji var ierasties pavasara festivāla vēlēšanās, to var izmantot arī kā uzveduma skatuvi.

Servisa Birojs

Miyajima Insurance

Servisa Birojs Projekta ideja ir "savienot biroju ar pilsētu", izmantojot vides priekšrocības. Vietne atrodas vietā, kur tiek veikts pilsētas pārskats. Lai to sasniegtu, tiek pieņemta tuneļa formas telpa, kas iet caur ieejas vārtiem līdz biroja telpas beigām. Griestu koka līnija un melnā sprauga, kurā ir uzstādītas gaismas un gaisa kondicionēšanas ierīces, uzsver virzienu uz pilsētu.

Atzveltnes Krēsls

Lollipop

Atzveltnes Krēsls Lollipop atzveltnes krēsls ir neparastu formu un modernu krāsu kombinācija. Tās siluetiem un krāsu elementiem vajadzēja izskatīties attālināti kā konfektēm, taču tajā pašā laikā atzveltnes krēslam vajadzētu ietilpt dažādu stilu interjeros. Chupa-chups forma veidoja roku balstu pamatu, un atzveltne un sēdeklis ir izgatavoti klasisko konfekšu veidā. Lollipop atzveltnes krēsls ir radīts cilvēkiem, kuriem patīk drosmīgi lēmumi un mode, bet nevēlas atmest funkcionalitāti un komfortu.

Mīkstie Akustiskie Paneļi

University of Melbourne - Arts West

Mīkstie Akustiskie Paneļi Mūsu uzdevums bija piegādāt un uzstādīt daudzus auduma iesaiņotus akustiskos paneļus ar dažādu izmēru, leņķi un formu. Sākotnējie prototipi mainīja gan dizainu, gan fiziskos līdzekļus šo paneļu uzstādīšanai un balstīšanai no kāpņu sienām, griestiem un apakšpuses. Tieši šajā brīdī mēs sapratām, ka pašreizējās patentētās griestu paneļu piekaramās sistēmas nav piemērotas mūsu vajadzībām, un mēs izstrādājām paši.

Lokšķēres

Nano Airy

Lokšķēres Nano gaisīgajā kērlinga mašīnā tiek izmantota novatoriska negatīvo jonu tehnoloģija. Ilgu laiku saglabā gludu tekstūru, mīksti spīdīgu čokurošanos. Kērlinga caurule ir pārklāta ar nanokeramikas pārklājumu, jūtas ļoti gluda. Tas maigi un ātri saliec matus ar negatīvo jonu siltu gaisu. Salīdzinot ar lokšķēres bez gaisa, jūs varat pabeigt, izmantojot maigāku matu kvalitāti. Produkta pamatkrāsa ir maiga, silta un tīri matēta balta, bet akcenta krāsa ir rozā zelta.

Restorāns

Yuyuyu

Restorāns Mūsdienu Ķīnā tirgū ir diezgan daudz šo jaukto mūsdienu dizainu, parasti to pamatā ir tradicionālie dizaini, bet ar moderniem materiāliem vai ar jaunām izpausmēm. Yuyuyu ir ķīniešu restorāns, dizaineri ir izveidojuši jaunu veidu, kā izteikt austrumu dizainu, jaunu instalāciju, kas sastāv no līnijām un punktiem, kas ir izvirzīti no durvīm līdz restorāna iekšpusei. Mainoties laikiem, mainās arī cilvēku estētiskais vērtējums. Mūsdienu austrumu dizainam jauninājumi ir ļoti nepieciešami.