Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēbeles Plus Ventilators

Brise Table

Mēbeles Plus Ventilators Brise Table ir veidots ar atbildības sajūtu par klimata izmaiņām un vēlmi izmantot ventilatorus, nevis gaisa kondicionētājus. Tā vietā, lai pūtītu stipru vēju, tā koncentrējas uz vēsuma sajūtu, cirkulējot gaisā pat pēc gaisa kondicioniera izslēgšanas. Izmantojot Brise Table, lietotāji var nedaudz piepūsties un vienlaikus izmantot kā sānu galdiņu. Turklāt tas labi caurvij apkārtējo vidi un padara telpu skaistāku.

Sākuma Nosaukums

Pop Up Magazine

Sākuma Nosaukums Projekts bija ceļojums, lai abstrakti un plūstoši izpētītu Escape jautājumus (tēma 2019. gadam), parādot izmaiņas, jaunas lietas un sekas. Visi vizuālie attēli ir tīri un ērti skatāmi, kas kontrastē ar nepatīkamo realitāti, kas rodas no bēgšanas akta. Dizains pastāvīgi mainās, un animācijas morfējošās formas attēlo atkārtotas adaptācijas darbību, ko izraisa kaut kāda veida situācija. Bēgšanai ir dažādas nozīmes, interpretācijas, un viedoklis atšķiras no rotaļīgas līdz nopietnai.

Strukturālais Gredzens

Spatial

Strukturālais Gredzens Dizains ietver metāla rāmja struktūru, kurā drūmais tiek turēts tādā veidā, ka tiek uzsvērts gan akmens, gan metāla rāmja struktūra. Konstrukcija ir diezgan atvērta un pārliecinās, ka akmens ir dizaina zvaigzne. Druzy neregulārā forma un metāla bumbiņas, kas satur struktūru kopā, piešķir dizainam nelielu maigumu. Tas ir drosmīgs, nervozs un valkājams.

Reklāma

Insect Sculptures

Reklāma Katrs gabals tika izstrādāts ar rokām, lai izveidotu kukaiņu skulptūras, kuras iedvesmo viņu vide un ēdiens, ko viņi ēd. Mākslas darbs tika izmantots kā aicinājums uz rīcību, izmantojot vietni Doom, lai identificētu īpašus mājsaimniecības kaitēkļus. Šīm skulptūrām izmantotie elementi tika iegūti no atkritumu laukumiem, atkritumu izgāztuvēm, upju gultnēm un lielveikaliem. Kad katrs kukainis bija salikts, tie tika nofotografēti un retušēti Photoshop.

Saldējums

Sister's

Saldējums Šis iepakojums ir paredzēts uzņēmumam Sisters Ice Cream. Dizaina komanda ir mēģinājusi izmantot trīs dāmas, kuras atgādina šī produkta ražotājus, laimīgu krāsu veidā, kas nāk no katra saldējuma garšas. Katrā dizaina aromātā kā varoņa mati tiek izmantota saldējuma forma, kas rada interesantu un jaunu saldējuma iepakojuma tēlu. Šis dizains jaunajā formā ir piesaistījis lielu uzmanību konkurentu vidū, un tam ir bijuši augsti pārdošanas apjomi. Dizains mēģina radīt oriģinālu un radošu iesaiņojumu.

Pudele

Herbal Drink

Pudele Viņu koncepcijas pamats ir emocionāls elements. Izstrādātā nosaukšanas un dizaina koncepcija ir vērsta uz klienta jūtām un emocijām, un to mērķis ir apturēt cilvēku turpat blakus vajadzīgajā plauktā un likt viņam izvēlēties viņu no daudzu citu zīmolu klāsta. Viņu iesaiņojums atspoguļo plāna izrakstu efektu, krāsainos rakstus, kas tieši uzdrukāti uz baltas porcelāna pudeles, kas atgādina ziedu formu. Tas vizuāli uzsver dabiska produkta tēlu.