Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viskija Malbec Koks

La Orden del Libertador

Viskija Malbec Koks Mēģinot apvienot atšķirīgus elementus, kas attiecas uz produkta nosaukumu, dizains pastiprina tā piedāvāto vēstījumu. Tas pārraida aizraujošu un intriģējošu tēlu. Izdomājoša kondora ilustrācija, kurā attēloti spārni, apzīmē brīvības sajūtu, kas savienota ar simetrisko un ierosinošo medaļu un pievienota fona ilustrācijai ar iedomātu ainavu, kas dizainam piešķir dzeju, rada ideālu kombināciju, lai nodotu vēlamo vēstījumu. Prātīga krāsu palete tai piešķir ekskluzīvas iezīmes, un tipogrāfiskā izmantošana aizkavē tradicionālu un vēsturisku produktu.

Mājas Arhitektūras Dizains

Bienville

Mājas Arhitektūras Dizains Šīs darba ģimenes loģistika prasīja, lai viņi ilgu laiku atrastos mājās telpās, kas papildus darbam un skolai kļuva par traucējumiem viņu labsajūtai. Viņi, tāpat kā daudzas ģimenes, sāka domāt, vai ir nepieciešams pārcelties uz priekšpilsētu, apmainoties tuvumam ar pilsētas ērtībām pret lielāku sētu, lai palielinātu piekļuvi āram. Tā vietā, lai pārvietotos tālu prom, viņi nolēma uzcelt jaunu māju, kurā būtu jāpārdomā mājas iekštelpu ierobežojumi nelielā pilsētas daudzdzīvokļu mājā. Projekta organizatoriskais princips bija izveidot pēc iespējas vairāk piekļuves āra no koplietošanas telpām.

Kaņepju Infūzijas Tabletes

Secret Tarts

Kaņepju Infūzijas Tabletes Slepenais Tarps iepakojums ir izgatavots tā sauktajā modernizētajā retro / vintage stilā ar vecās skolas piezīmju sajūtu, tāpēc meistara-farmaceita pieskāriena gaidīšana aizkavē klientu no pirmā acu uzmetiena un vēlāk, kamēr galveno dizaina elementu detalizēta novērošana tiek kodēta holistiska struktūra, kas pārņem galveno mārketinga punktu: šo produktu ir izstrādājis farmaceitu amatniecības uzņēmums, un tā iekšpusē ir roku darbs farmaceita slepena recepte.

Mobilā Lietotne

Akbank Mobile

Mobilā Lietotne Lietotnes Akbank Mobile jaunais dizains sniedz jaunu skatījumu uz sociālo, viedo, nākotnei drošo un atalgojošo banku pieredzi. Izmantojot personalizēto teritorijas dizainu galvenajā lapā, lietotāji var apskatīt viedas atziņas, lai atvieglotu viņu finansiālo dzīvi. Turklāt, izmantojot šo jauno dizaina pieeju, tradicionālie banku darījumi runā lietotāju valodā ar kontaktu sīktēlu vizuāliem attēliem, vienkāršotām darbību plūsmām un koncepcijām.

Treniņa Silikona Ūdens Pudele

Happy Aquarius

Treniņa Silikona Ūdens Pudele Laimīgais Ūdensvīrs ir droša un laba saķeres ūdens pudele visiem vecumiem. Tam ir gluda smaidoša izliekuma forma, kas veidota, un uzkrītošā divpusējo krāsu izskats, kas rada sajūtu jaunam, enerģiskam un modernam. Izgatavots no 100% pārstrādājama pārtikas kvalitātes silikona, uzturot temperatūras diapazonu no 220 grādiem. C līdz -40 grādiem. C, nav izskalots plastifikators un tas nesatur BPA. Mīkstais pieskāriena virsmas pārklājums nodrošina zīdainu sajūtu, jauku aizturēšanu un saķeri. Atsperīgums, elastība un dobās struktūras īpašība ļauj pudelei darboties kā rokturim, kā arī vieglai hantelei.

Viesnīcas Ērtības

Marn

Viesnīcas Ērtības Iedvesmojoties no tradicionālās Tainaņas kultūras svētku uzkodām (Taivānas vecpilsēta, kas pilna ar kultūras mantojumu), pārveidojot tās par viesnīcu ērtības komplektu, šīs svētku uzkodu sērijas, kuras vietējiem iedzīvotājiem vienmēr ir sauktas par “Marn”, nozīmē piepildījumu. ķīniešu kultūrā; bruņurupuča formas rīsu kūka kā roku ziepes un ziepju trauks, mangas pupiņu kūka kā tualetes piederumi, tang juaņa saldais klimpa kā roku krēms un tvaicēta bulciņa & amp; Tainan brūna cukura kūka kā tējas komplekts. Tainanas kultūras mantojums varētu būt plaši izplatīts visā pasaulē, jo viesnīca ir jauka platforma vietējās kultūras popularizēšanai.