Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvoklis

Home in Picture

Dzīvoklis Projekts ir dzīvojamā platība, kas izveidota četru cilvēku ģimenei ar diviem bērniem. Sapņu zemes atmosfēru, ko rada mājas dizains, rada ne tikai bērniem izveidotā pasaku pasaule, bet arī futūristiskā izjūta un garīgais šoks, ko rada izaicinājums uz tradicionālajām mājas iekārtojumiem. Neuzņemoties par stingrām metodēm un modeļiem, dizaineris sadalīja tradicionālo loģiku un iepazīstināja ar jaunu dzīvesveida interpretāciju.

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains

Inside Out

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains Arhitektūras dizainera pirmais neatkarīgais solo interjera projekts, izvēloties Japānas un Ziemeļvalstu piedāvāto mēbeļu sajaukumu, lai radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru. Koks un audums tiek plaši izmantoti visā dzīvoklī ar minimālu gaismas stiprinājumu. Jēdziens "Inside Out" koka kaste, kas atklāta ar savienoto koka ieeju un koridoru, kamēr tā ir atvērta viesistabai kā "iekšpuse"; grāmatu un mākslas displeju demonstrēšana ar telpām kā "ārpuses"; telpu kabatas, kas pilda dzīves funkcijas.

Vecās Pils Atjaunošana

Timeless

Vecās Pils Atjaunošana Īpašnieks nopirka Crawfordton namu Skotijā 2013. gada aprīlī, cenšoties atjaunot senās Skotijas muižniecības sākotnējo garšu un saderīgu ar mūsdienu dzīvi. Senās pils īpašības un vēsturiskās atradnes tiek saglabātas ar oriģinālu garšu. Dažādu gadsimtu dizaina estētika un reģionālā kultūra vienā telpā saduras ar mākslas dzirkstelēm.

Fotogrāfijas Žurnāla Vākam

TimeFlies

Fotogrāfijas Žurnāla Vākam Galvenā ideja bija izcelties no tradicionālo klientu žurnālu masas. Pirmkārt, ar neparasta pārsega palīdzību. Aviokompānijas Nordica žurnāla TimeFlies priekšējā vākā ir mūsdienīgs igauņu dizains, un uz katra numura vāka žurnāla nosaukuma autors ir piedāvātā darba autors. Modernais un minimālistiskais žurnāla vāku dizains bez papildu vārdiem atspoguļo jaunās aviokompānijas radošumu, igauņu dabas pievilcību un jauno igauņu dizaineru panākumus.

Izlietne

Thalia

Izlietne Izlietne izskatās pēc pumpura, kas gatavs ziedēt un piepildīties: tas ir tik ziedošs, ka tika izgatavots no prasmīgas masīvkoka lapegles un tīkkoka savienības, esences augšējā daļā un otra apakšējā. Stingra un droša sakritība, kas piešķir īpašu elegances pieskārienu un krāsas dzīvīgumu ar jautru graudu savstarpējo savietojamību ar vienmēr atšķirīgām nokrāsām, kas rada unikālas izlietnes. Šī objekta skaistumu raksturo tā asimetrija un harmonija, saskaroties ar dažādām formām un koka būtību.

Galvenais Birojs

Nippo Junction

Galvenais Birojs Nippo galvenais birojs ir izveidots uz daudzslāņu pilsētas infrastruktūras, automaģistrāles un parka krustojuma. Nippo ir vadošais ceļu būves uzņēmums. Viņi definē Miči, kas japāņu valodā nozīmē "iela", kā viņu dizaina koncepcijas pamatu kā "to, kas savieno dažādas sastāvdaļas". Miči savieno ēku ar pilsētvides kontekstu, kā arī savstarpēji savieno atsevišķas darba telpas. Miči tika uzlaboti, lai veidotu radošus sakarus un izveidotu Junction Place unikālu darba vietu, kas iespējama tikai šeit, Nippo.