Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izsniegšanas Aptieka

The Cutting Edge

Izsniegšanas Aptieka Griešanas mala ir izsniegšanas aptieka, kas saistīta ar kaimiņu Daiichi vispārējo slimnīcu Himeji pilsētā, Japānā. Šāda veida aptiekās klientam nav tiešas piekļuves produktiem kā mazumtirdzniecības gadījumā; drīzāk viņa zāles pagalmā sagatavos farmaceits pēc ārsta receptes uzrādīšanas. Šī jaunā ēka tika izstrādāta, lai veicinātu slimnīcas tēlu, ieviešot augsto tehnoloģiju asu attēlu saskaņā ar modernu medicīnas tehnoloģiju. Tā rezultāts ir balta minimālistiska, bet pilnībā funkcionāla telpa.

Flagmaņu Veikals

WADA Sports

Flagmaņu Veikals Lai atzīmētu savas pastāvēšanas 30. gadadienu, WADA Sports pārceļas uz jaunuzcelto galveno mītni un flagmanu veikalu. Veikala iekšpusē ir gigantiska eliptiska metāla konstrukcija, kas atbalsta ēku. Zem elipses struktūras rakešu izstrādājumi ir izlīdzināti speciāli izstrādātā armatūrā. Raketes ir sakārtotas virknē un ir viegli paņemamas uz rokām pa vienai. Iepriekš elipsveida forma tiek izmantota kā dažādu vērtīgu vintage un moderno rakešu displejs, kas savākti no visas valsts un veikala interjeru pārveidojot par rakešu muzeju.

Birojs

The Duplicated Edge

Birojs Dublētā mala ir Toshinas satelītu sagatavošanas skolas dizains Kawanishi, Japānā. Skola vēlējās jaunas uzņemšanas, konsultāciju un konferenču telpas šaurā 110 kv.m telpā ar zemiem griestiem. Šis dizains piedāvā atvērtu telpu, kas apzīmēta ar asu trīsstūrveida uztveršanas un informācijas skaitītāju, sadalot telpu funkcionālās vienībās. Skaitītājs ir pārklāts ar pakāpeniski augošu baltu metāla loksni. Šo kombināciju dublē spoguļi piemājas sienā un atstarojoši alumīnija paneļi uz griestiem, paplašinot telpu plašākos izmēros.

Izstāžu Zāle

Origami Ark

Izstāžu Zāle Origami Ark jeb Sun Show ādas paviljons ir izstāžu zāle Sansho ādas ražošanai Himeji, Japānā. Uzdevums bija izveidot telpu, kas ļoti atturīgā vietā varētu parādīt vairāk nekā 3000 izstrādājumus, un likt klientam izprast milzīgo produktu klāstu, kad viņš apmeklē izstāžu zāli. Origami šķirsts izmanto 83 mazas vienības ar izmēru 1,5x1,5x2 m3, apvienojot tās neregulāri, lai izveidotu lielu trīsdimensiju labirintu un nodrošinātu apmeklētājam līdzīgu pieredzi kā džungļu sporta zāles izpēte.

Biroju Ēka

The PolyCuboid

Biroju Ēka PolyCuboid ir jaunā TIA galvenā uzņēmuma galvenā ēka, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus. Pirmo stāvu veidoja vietas robežas un 700 mm diametra ūdensvads, kas šķērso teritoriju pazemes, ierobežojot pamatu telpu. Metāliskā struktūra izšķīst daudzveidīgajos kompozīcijas blokos. Pīlāri un sijas izgaist no kosmosa sintakse, projicējot priekšstatu par priekšmetu, vienlaikus novēršot arī ēkas iespaidu. Tilpuma dizains ir iedvesmots no TIA logotipa, pārvēršot pašu ēku par ikonu, kas attēlo uzņēmumu.

Skola

Kawaii : Cute

Skola Ieskauj kaimiņu meiteņu vidusskolas, šī Toshinas satelītu sagatavošanas skola izmanto savu stratēģisko atrašanās vietu uz aizņemtas iepirkšanās ielas, lai parādītu unikālu izglītības dizainu. Atbilstīgi ērtām studijām un mierīgai atmosfērai, kas paredzēta izklaidēm, dizains veicina tā lietotāju sievišķību un piedāvā alternatīvu materializāciju abstraktajam “Kawaii” jēdzienam, ko lielākoties izmanto Skolnieces. Šīs skolas saišķu un nodarbību telpas ir astoņstūra formas ar divslīpju jumta māju, kā parādīts bērnu bilžu grāmatā.