Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ui Dizains

Moulin Rouge

Ui Dizains Šis projekts ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izrotāt savu mobilo tālruni ar Moulin Rouge tēmu, kaut arī viņi nekad nav apmeklējuši Moulin Rouge Parīzē. Galvenais mērķis ir piedāvāt uzlabotu digitālo pieredzi, un visi dizaina faktori ir vizualizēt Moulin Rouge noskaņu. Ar vienkāršu pieskārienu ekrānam patērētāji var pielāgot sākotnējos iestatījumus un ikonas savos favorītos.

Starptautiskā Skola

Gearing

Starptautiskā Skola Debrecenas Starptautiskās skolas konceptuālā apļa forma simbolizē aizsardzību, vienotību un kopienu. Dažādās funkcijas parādās kā savienoti pārnesumi, paviljoni uz virknes, kas izkārtota uz loka. Vietas sadrumstalotība rada dažādas kopienas zonas starp klasēm. Jaunā kosmosa pieredze un pastāvīgā dabas klātbūtne palīdz studentiem radoši domāt un izpaust savas idejas. Ceļi, kas ved uz izbraukuma izglītības dārziem un mežu, papildina apļa koncepciju, radot aizraujošu pāreju starp apbūvēto un dabisko vidi.

Privātā Dzīvesvieta

House L019

Privātā Dzīvesvieta Visā mājā tas tika izmantots vienkāršs, bet izsmalcināts materiālu un krāsu koncepts. Baltas sienas, koka ozolkoka grīdas un vietējais kaļķakmens vannas istabām un skursteņiem. Precīzi izstrādātas detaļas rada jutīgas greznības atmosfēru. Precīzi sastādītas vistas nosaka brīvi peldošo L formas dzīvojamo platību.

Laternas Uzstādīšana

Linear Flora

Laternas Uzstādīšana Lineāro floru iedvesmo skaitlis “trīs” no Bougainvillea, Pingtung County zieda. Neatkarīgi no trim Bougainvillea ziedlapiņām, kas redzamas mākslas darba apakšā, variācijas un trīs reizes var aplūkot dažādos aspektos. Lai atzīmētu Taivānas laternu festivāla 30. gadadienu, Pingtungas apgabala Kultūras lietu departaments uzaicināja apgaismes dizaina mākslinieku Reju Tengu Pai izveidot netradicionālu laternu, unikālu formas un tehnoloģijas kombināciju, nosūtot ziņu par festivāla mantojuma pārveidi un savienojot to ar nākotni.

Apkārtējā Gaisma

25 Nano

Apkārtējā Gaisma 25 Nano ir māksliniecisks gaismas instruments, kas attēlo īslaicīgumu un pastāvīgumu, dzimšanu un nāvi. Sadarbībā ar Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, kura redzējums ir sistemātiskas stikla otrreizējās pārstrādes cilpas veidošana ilgtspējīgai nākotnei, 25 Nano idejas iemiesošanai izvēlējās salīdzinoši trauslo burbuli kā barotni pretstatā cietajam stiklam. Instrumentā burbulis mirdz cauri burbuļa dzīves cikliem, projicējot vidē varavīksnei līdzīgu krāsu un ēnas, radot sapņainu atmosfēru ap lietotāju.

Uzdevumu Apgaismojums

Linear

Uzdevumu Apgaismojums Transportlīdzekļa daļu ražošanā plaši izmanto Linear Light cauruļu liekšanas paņēmienu. Šķidrās leņķiskās līnijas tiek realizētas ar Taivānas ražotāja precīzu kontroli, tāpēc tām ir minimālais materiāls, lai izveidotu vieglas, izturīgas un pārnēsājamas Linear Light; ideāli apgaismot jebkuru modernu interjeru. Tas piemēro gaismas diožu mikroshēmas, kurām nav pieskārienu mirgošanas, ar atmiņas funkciju, kas ieslēdzas iepriekšējā iestatītajā skaļumā. Lineārais uzdevums ir izveidots no tā, lai lietotājs to varētu viegli salikt, tas sastāv no netoksiska materiāla un nāk ar plakanu iesaiņojumu; dara visu iespējamo, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.