Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Klīnika

Chibanewtown Ladies

Klīnika Svarīgs šī dizaina elements bija tas, ka cilvēki, kas ierodas slimnīcā, būs atviegloti. Kā telpas īpašība papildus māsu istabai ir izveidots arī tāds skaitļotājs kā salu virtuve, lai viņi uzgaidāmajā telpā varētu dot pienu mazulim. Bērnu zona, kas atrodas telpas centrā, ir telpas simbols, un viņi var skatīties bērnus no jebkuras vietas. Uz sienas novietotajam dīvānam ir tāds augstums, kas grūtniecei ļauj vieglāk sēdēt, muguras leņķis tiek noregulēts, un spilvena cietība tiek noregulēta tā, lai nebūtu pārāk mīksta.

Restorāns

Jiao Tang

Restorāns Projekts ir karsto punktu restorāns, kas atrodas Čendu, Ķīnā. Dizaina iedvesma nāk no harmoniskas cilvēku un dabas līdzāspastāvēšanas Neptūnā. Restorāns tiek organizēts ar septiņām dizaina tēmām, lai ilustrētu stāstus par Neptūnu. Filmu un televīzijas, mākslas, zinātnes un tehnoloģijas jēdzieni, mēbeļu, lampu, galda piederumu utt. Oriģināls dekoratīvs dizains sniedz apmeklētājiem dramatisku ieskaujošu pieredzi. Materiāla izvietojums un kontrastējošās krāsas rada telpas atmosfēru. Mehānisko instalāciju māksla tiek izmantota, lai uzlabotu telpas mijiedarbību un patērētāja pieredzi.

Atpūtas Telpa

BeantoBar

Atpūtas Telpa Svarīgs šī dizaina elements bija izcelt izmantoto materiālu pievilcību. Galvenais izmantotais materiāls bija rietumu sarkanais ciedrs, kas tiek izmantots arī viņu pirmajā veikalā Japānā. Riki Watanabe kā materiālu demonstrēja mozaīkas zīmējumu, saliekot gabalus pa vienam kā parkets, izmantojot materiālu būtību nevienmērīgās krāsās. Neskatoties uz to, ka tika izmantoti vieni un tie paši materiāli, tos izgriežot, Riki Watanabe varēja veiksmīgi mainīt izteicienus atkarībā no skata leņķa.

Gredzens

Wishing Well

Gredzens Pēc sapņiem, apmeklējot rožu dārzu, Tippy ieradās pēc vēlēšanās, kuru labi ieskauj rozes. Tur viņa ieskatījās akā un ieraudzīja nakts zvaigžņu atspulgu un izteica vēlējumu. Nakts zvaigznes attēlo dimanti, un rubīns simbolizē viņas visdziļāko aizraušanos, sapņus un cerības, kuras viņa radīja vēlēšanās labi. Šim dizainam ir pielāgots rožu griezums, sešstūra rubīna spīle, kas izgatavota no 14K cieta zelta. Mazas lapas ir cirsts, lai parādītu dabisko lapu tekstūru. Gredzenveida josla atbalsta plakanu augšdaļu un nedaudz izliekas uz iekšu. Gredzenu izmēri ir matemātiski jāaprēķina.

Restorāns

Nanjing Fishing Port

Restorāns Projekts ir pārveidots restorāns ar trim stāviem Nanjingā, tā platība ir aptuveni 2000 kv.m. Bez ēdināšanas un sanāksmēm ir pieejama arī tējas kultūra un vīna kultūra. Dekors saista košu jaunu ķīniešu izjūtu no griestiem līdz akmens izkārtojumam uz grīdas. Griestus rotā ķīniešu senie kronšteini un jumti. Tas veido galveno dizaina elementu pie griestiem. Materiāli, piemēram, koka finieris, zeltainais nerūsējošais tērauds un gleznojums, kas apzīmē jauno ķīniešu izjūtu, ir sajaukti, lai izveidotu jaunu ķīniešu izjūtu telpu.

Velosipēdu Ķivere

Voronoi

Velosipēdu Ķivere Ķiveri iedvesmojusi 3D Voronoi struktūra, kas ir plaši izplatīta dabā. Ar parametriskās tehnikas un bionikas kombināciju velosipēda ķiverei ir uzlabota ārējā mehāniskā sistēma. Tas atšķiras no tradicionālās pārslu aizsardzības struktūras savā nepārspīlētajā bioniskajā 3D mehāniskajā sistēmā. Kad to ietekmē ārējs spēks, šī struktūra parāda labāku stabilitāti. Pie viegluma un drošības līdzsvara ķiveres mērķis ir nodrošināt cilvēkiem ērtāku, modernāku un drošāku personālo aizsardzību.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.