Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojoša Velosipēdu Novietošana

Smartstreets-Cyclepark™

Pārveidojoša Velosipēdu Novietošana Smartstreets-Cyclepark ir daudzpusīga, pilnveidota velosipēdu novietošanas iekārta diviem velosipēdiem, kas der dažās minūtēs, lai ļautu ātri uzlabot velosipēdu novietošanas iespējas visās pilsētas teritorijās, nepievienojot jucekli ielas skatam. Iekārtas palīdz samazināt velosipēdu zādzības, un tās var uzstādīt pat visšaurākajās ielās, atbrīvojot jaunu vērtību no esošās infrastruktūras. Izgatavots no nerūsējošā tērauda, aprīkojumu var saskaņot ar RAL krāsu un zīmolu vietējām pašvaldībām vai sponsoriem. To var izmantot arī, lai palīdzētu noteikt veloceliņus. To var pārkonfigurēt, lai tas atbilstu jebkura izmēra vai stila kolonnām.

Magnija Iepakojums

Kailani

Magnija Iepakojums Arome Agency darbi Kailani iesaiņojuma grafiskās identitātes un mākslinieciskās līnijas pamatā ir minimāls un tīrs dizains. Šis minimālisms atbilst produktam, kurā ir tikai viena sastāvdaļa - magnijs. Izvēlētā tipogrāfija ir spēcīga un tipizēta. Tas raksturo gan minerālā magnija stiprumu, gan produkta izturību, kas patērētājiem atjauno dzīvotspēju un enerģiju.

Vīna Pudele

Gabriel Meffre

Vīna Pudele Aromāts rada grafisko identitāti kolekcionāra traukam Gabrielam Meffre, kurš svin 80 gadus. Mēs strādājām pie raksturīga tā laika 30. gadu dizaina, ko grafiski simbolizēja sieviete ar vīna glāzi. Izmantotās krāsu plāksnes tiek akcentētas ar reljefu un ar karstu folijas apzīmogošanu, lai akcentētu kolekcijas pusi kolekcionāra pusē.

Pārtikas Iepakojums

Chips BCBG

Pārtikas Iepakojums Izaicinājums zīmola BCBG mikroshēmu iesaiņojumu realizēšanai bija virknes iepakojuma veikšana atbilstoši preču zīmes vispasaules principam. Iesaiņojumiem bija jābūt gan minimālistiskiem, gan moderniem, vienlaikus ar šo amatnieku pieskārienu kraukšķiem un to patīkamo un simpātisko pusi, kas atnes rakstzīmes, kas zīmētas ar pildspalvu. Aperitīvs ir patīkams brīdis, kas jājūt uz iepakojuma.

Kāpnes

U Step

Kāpnes U pakāpienu kāpnes veido, saslēdzot divus u formas kvadrātveida kastes profila gabalus ar atšķirīgiem izmēriem. Tādā veidā kāpnes kļūst patstāvīgas ar noteikumu, ka izmēri nepārsniedz slieksni. Šo gabalu iepriekšēja sagatavošana nodrošina montāžas ērtības. Arī šo taisno gabalu iesaiņošana un transportēšana ir ievērojami vienkāršota.

Kāpnes

UVine

Kāpnes UV spirālveida kāpnes veido, mainoties U un V formas kārbu profiliem. Tādā veidā kāpnes kļūst patstāvīgas, jo tām nav nepieciešams centra stabs vai perimetra balsts. Pateicoties modulārajai un daudzpusīgajai struktūrai, dizains atvieglo ražošanu, iesaiņošanu, transportēšanu un uzstādīšanu.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.