Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rokassprādze

Fred

Rokassprādze Ir daudz dažādu aproču un aproču veidu: dizaineri, zelta, plastmasas, lēti un dārgi…, bet skaisti, cik tie ir, tie visi vienmēr ir vienkārši un tikai aproces. Freds ir kaut kas vairāk. Šīs aproces savā vienkāršībā atdzīvina veco laikmetu dižciltību, tomēr ir modernas. Tos var valkāt uz kailām rokām, kā arī zīda blūzi vai melnu džemperi, un tie vienmēr pievienos klases pieskārienu personai, kura tos valkā. Šīs aproces ir unikālas, jo tās nāk kā pāris. Tie ir ļoti viegli, kas padara tos nēsājošus. Valkājot tos, cilvēks to noteikti pamanīs!

Kaklarota Un Piespraude

I Am Hydrogen

Kaklarota Un Piespraude Dizains ir iedvesmots no neoplatoniskās makrokosma un mikrokosma filozofijas, redzot vienādus modeļus, kas tiek reproducēti visos kosmosa līmeņos. Atsaucoties uz zelta attiecību un fibonacci secību, kaklarota satur matemātisku zīmējumu, kas imitē dabā novērotos fitotaxis modeļus, kas redzami saulespuķēs, margrietiņās un dažādos citos augos. Zelta toruss apzīmē Visumu, kas ir ieskauts telpas-laika audumā. "Es esmu ūdeņradis" vienlaicīgi attēlo "Vispasaules dizaina konstanti" un paša Visuma modeli.

Pārstrādātas Rotas

Clairely Upcycled Jewellery

Pārstrādātas Rotas Skaists, dzidrs, pārstrādāts dārglietas, kas izstrādāts, neizmantojot Claire de Lune lustras ražošanas atkritumus. Šī līnija ir izveidojusies ievērojamā skaitā kolekciju - visi stāsti, kas atspoguļo ļoti personiskus skatienus, nonāk dizainera filozofijā. Caurspīdīgums ir būtiska pašu dizaineru filozofijas sastāvdaļa, un to atspoguļo izvēlētā akrila izvēle. Izņemot izmantoto spoguļakrilu, kas pats atspoguļo gaismu, materiāls vienmēr ir caurspīdīgs, krāsains vai dzidrs. Kompaktdisku iesaiņojums pastiprina atkārtotas izvietošanas jēdzienus.

Gredzens

The Empress

Gredzens Fantastiskais skaistuma akmens - pirops - tā būtība rada varenību un svinīgumu. Tas ir akmens skaistums un unikalitāte, kas identificēja attēlu, kas ir paredzēts nākotnes dekorēšanai. Bija nepieciešams izveidot unikālu rāmi akmenim, kas viņu nestu gaisā. Akmens tika izvilkts aiz tā turētā metāla. Šī formula ir jutekliska aizraušanās un pievilcīgs spēks. Bija svarīgi saglabāt klasisko koncepciju, atbalstot rotaslietu moderno uztveri.

Piespraude

The Sunshine

Piespraude Šīs rotaslietas iezīme ir tā, ka šeit tika izmantota liela sarežģīta akmens forma, kas ir iestatīta uz neredzamu (gaisa) rāmi. Rotaslietu skatā tiek atvērti tikai akmeņi, kas slēpj montāžas tehnoloģiju. Pats akmens ir turēts ar diviem, neuzkrītošiem armatūru un plānu dimantu, kas aprauts. Šī plāksne ir pamats visām atbalsta struktūras saktām. Tas tur un otrais akmens. Visa kompozīcija bija iespējama pēc sarežģītā galvenā slīpēšanas akmens.

Gredzens

Pollen

Gredzens Katrs gabals ir dabas fragmenta interpretācija. Daba kļūst par ieganstu dzīvības piešķiršanai dārgakmeņiem, spēlējoties ar faktūru gaismām un ēnām. Mērķis ir nodrošināt dārglietu ar interpretētām formām, kā daba tos noformē ar savu jutīgumu un juteklību. Visi gabali ir izgatavoti ar rokām, lai uzlabotu rotas faktūru un īpatnības. Stils ir tīrs, lai sasniegtu augu dzīvības vielu. Rezultāts piešķir skaņdarbam gan unikālu, gan mūžīgu, dziļi saistītu ar dabu.