Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jaucējkrāns

Moon

Jaucējkrāns Šī krāna organisko izskatu un līkņu nepārtrauktību iedvesmoja mēness pusmēness fāze. Mēness vannas jaucējkrāns apvieno unikālu formu gan ķermenim, gan rokturim. No krāna apakšas līdz izejas teknei paceļas apļveida šķērsgriezums, veidojot Mēness krāna profilu. Tīrs griezums atdala ķermeni no roktura, saglabājot kompaktu tilpumu.

Lampa

Jal

Lampa Just Another lamp, Jal, balstās uz trim galvenajiem principiem: vienkāršību, kvalitāti un tīrību. Tas ietver dizaina vienkāršību, materiālu kvalitāti un produkta mērķa tīrību. Tas tika uzskatīts par galveno, bet vienādā mērā piešķīra arī stiklam un gaismai nozīmi. Tādēļ Jal var izmantot dažādos veidos, formātos un kontekstā.

Palīdzības Robots

Spoutnic

Palīdzības Robots Spoutnic ir atbalsta robots, kas paredzēts vistu izglītošanai, lai viņi varētu gulēt ligzdas kastēs. Vistas pieceļas pēc savas pieejas un atgriežas ligzdā. Parasti selekcionāram ik pēc stundas vai pat pusstundas dēšanas pīķa laikā jāiet apkārt visām savām ēkām, lai vistas neuzliek savas olas uz zemes. Mazais autonomais Spoutnic robots viegli iziet zem piegādes ķēdēm un var cirkulēt visā ēkā. Tā akumulators tur dienu un uzlādējas vienā naktī. Tas atbrīvo selekcionārus no garlaicīga un ilga uzdevuma, ļaujot iegūt labāku ražu un ierobežojot pārtraukto olu skaitu.

Daudzfunkcionāla Ģitāra

Black Hole

Daudzfunkcionāla Ģitāra Melnais caurums ir daudzfunkcionāla ģitāra, kuras pamatā ir smagā roka un metāla mūzikas stili. Ķermeņa forma ģitāristiem dod komforta sajūtu. Tas ir aprīkots ar šķidro kristālu displeju uz tāfeles, lai radītu vizuālos efektus un mācību programmas. Braila zīmes aiz ģitāras kakla var palīdzēt neredzīgiem vai vājredzīgiem cilvēkiem spēlēt ģitāru.

Portatīvā Gāzes Plīts

Herbet

Portatīvā Gāzes Plīts Herbet ir pārnēsājama gāzes plīts, tā tehnoloģija nodrošina optimālus āra apstākļus un sedz visas standarta ēdiena gatavošanas prasības. Plīts sastāv no tērauda detaļām, kas sagrieztas ar lāzeru, un tai ir atvērts un aizvērts mehānisms, kuru var bloķēt atvērtā stāvoklī, lai lietošanas laikā novērstu sabrukšanu. Tā atvērtais un aizvērtais mehānisms ļauj ērti nēsāt, pārvietot un uzglabāt.

Borts

Arca

Borts Arka ir monolīts, kas ieslodzīts tīklā, lāde, kas peld ar adriftiem kopā ar tās saturu. Lakots mdf konteiners, kas ir ievietots ideālā tīklā, kas izgatavots no cieta ozola, ir aprīkots ar trim kopējām ekstrakcijas atvilktnēm, kuras var organizēt atbilstoši dažādām vajadzībām. Cietais, cietais ozola tīkls ir veidots tā, lai tajā ietilptu termiski veidotās stikla plāksnes, lai iegūtu organisku formu, kas imitē ūdens spoguli. Viss skapis balstās uz caurspīdīga metakrilāta atbalsta, lai uzsvērtu ideālu peldošo.