Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Kolekcija

Up

Vannas Istabas Kolekcija Emanuele Pangrazi izstrādātā vannas istabas kolekcija augšpusē parāda, kā vienkārša koncepcija var radīt inovācijas. Sākotnējā ideja ir uzlabot komfortu, nedaudz sagāžot sanitārijas sēdvietu plakni. Šī ideja pārvērtās par galveno dizaina tēmu, un tā ir sastopama visos kolekcijas elementos. Galvenā tēma un stingrās ģeometriskās attiecības piešķir kolekcijai mūsdienu stilu, kas atbilst Eiropas gaumei.

Krēsls

5x5

Krēsls Krēsls 5x5 ir tipisks dizaina projekts, kurā ierobežojums tiek atzīts par izaicinājumu. Krēsla sēdeklis un atzveltne ir izgatavoti no ksilīta, kuru ir ļoti grūti veidot. Ksilīts ir izejviela, ko var atrast 300 metrus zem zemes virsmas un ko apvieno ar oglēm. Pašlaik lielākā daļa izejvielu tiek izmesta. No vides viedokļa šis materiāls rada atkritumus uz zemes virsmas. Tāpēc ideja par krēsla dizainu šķita ļoti provokatīva un izaicinoša.

Izkārnījumi

Musketeers

Izkārnījumi Vienkārši. Elegants. Funkcionāls. Musketieri ir trīs kāju izkārnījumi, kas izgatavoti no metāla pulvera pārklājuma un ir saliekti formā ar lāzeru izgrieztām koka kājām. Trīs kāju pamatne ir ģeometriski pierādīta kā daudz stabilāka un tai ir vismazākās iespējas pataustīt nekā ar četrām. Ar lielisku līdzsvaru un funkcionalitāti musketieru elegance tās modernisma izskatā padara to par perfektu gabalu, kas atrodas jūsu istabā. Uzziniet vairāk: www.rachelledagnalan.com

Grīdas Flīzes

REVICOMFORT

Grīdas Flīzes REVICOMFORT ir noņemama un atkārtoti lietojama grīda. Ātri un viegli uzklājams. Gatavs lietošanai. Ideāli piemērots rekonstruēšanai. Vienā izstrādājumā tas apvieno pilna ķermeņa porcelāna flīžu tehniskās īpašības, vienkāršotas izvietošanas laika ietaupīšanas ekonomiskās priekšrocības, pārvietošanās ērtumu un atkārtotu izmantošanu dažādās telpās. REVICOMFORT var veikt vairākās Revigrés kolekcijās: dažādi efekti, krāsas un virsmas.

Aromātu Difuzors

Magic stone

Aromātu Difuzors Burvju akmens ir daudz vairāk nekā sadzīves tehnika, spēj radīt maģisku atmosfēru. Tās formu iedvesmojusi daba, domājot par akmeni, ko nogludinājis upes ūdens. Ūdens elementu simboliski attēlo vilnis, kas atdala augšējo daļu no ķermeņa apakšdaļas. Ūdens ir galvenais šī produkta elements, kas ar ultraskaņas palīdzību izsmidzina ūdeni un aromātisko eļļu, radot aukstu tvaiku. Viļņa motīvs kalpo atmosfēras radīšanai caur LED gaismu, kas vienmērīgi maina krāsas. Stiepjot pārsegu, tiek aktivizēta ietilpības poga, kas kontrolē visas funkcijas.

Rotaļlietas

Minimals

Rotaļlietas Minimāli ir glīta modulāru dzīvnieku līnija, kurai raksturīga primārā krāsu palete un ģeometriskās formas. Nosaukums vienlaikus rodas no vārda "minimālisms" un no "Mini-Animals" saraušanās. Protams, tie ir paredzēti, lai pakļautu rotaļības būtību, izslēdzot visas nebūtiskās formas, funkcijas un jēdzienus. Kopā viņi rada krāsu, dzīvnieku, apģērba un arhetipu panteonu, mudinot cilvēkus izvēlēties raksturu, ar kuru viņi sevi identificē.