Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vāze

Rainforest

Vāze Lietus mežu vāzes ir 3D veidotu formu un tradicionālās skandināvu tvaika nosūcēju tehnikas sajaukums. Rokas formas gabaliem ir īpaši biezs stikls ar bezspēcīgi peldošām krāsu šļakatām. Studiomade kolekcija ir iedvesmota no dabas kontrasta un tā, kā tā rada harmoniju.

Apgaismojums

Thorn

Apgaismojums Uzskatot, ka dabā ir iespējams augt un diferencēt organiskās formas, netraucējot to uzbūvei un izpausmei pēc sakritībām, un ka cilvēkiem ir instinktīva radniecības piederība dabiskajām formām, Yılmaz Dogan teica, ka, projektējot Thorn, viņš vēlas atspoguļot izaugsmi ar formām, kas līdzināties dabai bez apgaismojuma izmēru ierobežojumiem. Ērkšķis, kas ir iedvesmas avots dabiskam ērkšķa veidam; aug nejaušā struktūrā un veidojas dabiski, atbilst dažādām vajadzībām un tam nav labu izmēru kā labam apgaismojuma dizainam.

Galds

Patchwork

Galds Yılmaz Dogan, kurš sāka ar domu, ka uz galda paplātes varētu izmantot dažādus rūpnieciskos materiālus, sacīja, ka viņš ir izveidojis jūsu galda elastību, kuru jūs jebkurā laikā varat mainīt, lai pielāgotos dažādām tendencēm. Patchwork ar pilnībā salaužamu dizainu ir dinamisks dizains, ko var viegli pielāgot dažādām telpām kā pusdienu un sanāksmju galdiem.

Ūdens Attīrīšanas Iekārta

Waterfall Towers

Ūdens Attīrīšanas Iekārta Ēka pārspēj atrašanās vietu, jo tajā tiek pārveidots mākslīgais objekts, kas kļūst par vienotas dabiskās vides daļu. Robežu starp pilsētu un dabu nosaka un pastiprina aizsprosta klātbūtne. Katra forma attiecas uz citu, atspoguļojot dabas simbiotiskās sakārtošanas sistēmas. Konkrētāk, īpašā koncepcijā ainavas un arhitektūras saplūšana notiek, izmantojot ūdens plūsmu kā funkcionālu un pēc tam par organizatorisku elementu.

Kafijas Galdiņš

Ripple

Kafijas Galdiņš Vidējie galdi, kas tika izmantoti, parasti atrodas atstarpes vidū un rada grūtības ar piebraukšanas problēmām. Šī iemesla dēļ pakalpojuma tabulas tiek izmantotas, lai atvērtu šo plaisu. Lai atrisinātu šo problēmu, Yılmaz Dogan ir apvienojis divas funkcijas Ripple dizainā un izstrādājis dinamisku produkta dizainu, kas var būt gan vidējais statīvs, gan servisa galds, kas pārvietojas ar asimetrisku roku un pārvietojas tālumā. Šī dinamiskā kustība sakrita ar Ripple šķidruma projektēšanas līnijām, kas atspoguļojas no dabas ar kritiena mainīgumu un viļņiem, kurus tas veido.

Jahta

Portofino Fly 35

Jahta Portofino Fly 35, piepildīts ar dabisku gaismu no lieliem logiem, kas atrodas zālē, arī kajītēs. Tā izmēri piedāvā nepieredzētu vietas sajūtu šāda lieluma laivai. Visā interjerā krāsu palete ir silta un dabiska, ar krāsu un materiālu līdzsvara kompozīciju izvēli, padarot vidi modernās un ērtās zonās, sekojot interjera dizaina starptautiskajām tendencēm.