Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarota

Extravaganza

Kaklarota Elegants kollijs, ko iedvesmojuši ruffi, senie kakla rotājumi, kurus var redzēt daudzās skaistās XVI un XVII gadsimta gleznās. Raksturīgs mūsdienīgs un mūsdienīgs dizains, vienkāršojot tipisko ruffu stilu, mēģinot padarīt to modernu un mūsdienīgu. Izsmalcināts efekts, kas valkātājam piešķir eleganci, izmantojot melnas vai baltas krāsas, ļauj daudz kombināciju ar modernu un tīru dizainu. Viengabala kaklarota, elastīga un viegla. Nav dārgmetālu materiāls, bet ar modernu un iespaidīgu dizainu, kas padara šo kolliķi ne tikai par dārglietu, bet arī jaunu ķermeņa rotājumu.

Dizaina Pasākumu Programma

Russian Design Pavilion

Dizaina Pasākumu Programma izstādes, dizaina konkursi, darbnīcas, izglītības dizaina konsultācijas un izdošanas projekti, kuru mērķis ir reklamēt krievu dizainerus un zīmolus ārzemēs. Mūsu aktivitātes stimulē krievvalodīgos dizainerus pilnveidot savas zināšanas un prasmes, izmantojot starptautiskus projektus, un palīdz viņiem izprast viņu lomu dizaina kopienā, kā reklamēt un padarīt savus produktus konkurētspējīgus, un radīt patiesas inovācijas.

Paravent

Positive and Negative

Paravent Šis ir produkts, kas vienlaikus kalpo kā funkcija un skaistums, aromāts ar kultūru un saknēm. “Pozitīvs un negatīvs” paravants darbojas kā pielāgojama un mobila barjera privātumam, kas neizvirza un neizjauc telpu. Islāma motīvs dod mežģīnēm līdzīgu efektu, kas tiek atņemts un apveltīts ar korianu / sveķu materiālu. Līdzīgi kā iņ jaņ, sliktajā vienmēr ir mazliet laba un labajā vienmēr mazliet laba. Kad saule riet uz “pozitīvs un negatīvs”, tas patiešām ir tās mirdzošais brīdis, un ģeometriskās ēnas krāso istabu.

Kokteiļu Bārs

Gamsei

Kokteiļu Bārs Kad Gamsei tika atvērts 2013. gadā, hiperlocālisms tika ieviests prakses jomā, kas līdz tam galvenokārt bija saistīta tikai ar pārtikas produktiem. Gamsei kokteiļu sastāvdaļas ir savvaļas barībā vai audzē vietējie artēziskie zemnieki. Bāra interjers ir skaidrs šīs filozofijas turpinājums. Tāpat kā kokteiļi, arī Buero Vāgners visus materiālus iegādājās uz vietas un cieši sadarbojās ar vietējiem ražotājiem, lai ražotu individuālus risinājumus. Gamsei ir pilnībā integrēts jēdziens, kas kokteiļa dzeršanas notikumu pārvērš jaunā pieredzē.

Jūras Velšu Iepakojums

PURE

Jūras Velšu Iepakojums Šīs jaunās produktu grupas koncepcija ir "brīva no". Vienkārši sakot, mēs izveidojām neparasti atvieglotu dizainu. Parasti konservētām jūras veltēm ir tumši un pārblīvēti iesaiņojumi, tāpēc mūsu dizains ir "brīvs no" jebkura optiskā balasta. No otras puses, klāsts ir paredzēts arī alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem, kuri ir jutīgi pret pārtiku. Tātad gandrīz tīši šķiet kaut kāds medicīnisks veids. Pārdošana sākās 2013. gada janvārī un ir ļoti veiksmīga. Atsauksmes par mazumtirdzniecības biznesu ir šādas: Mēs ļoti ilgi gaidījām izskatīgu un pārdomātu koncepciju. Klientam tas patiks.