Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmatnīca

Guiyang Zhongshuge

Grāmatnīca Ar kalnainajiem koridoriem un stalaktītu grotu izskata grāmatplauktiem grāmatnīca iepazīstina lasītājus ar karsta alas pasauli. Šādā veidā dizaina komanda sniedz fantastisku vizuālo pieredzi, vienlaikus izplatot vietējās īpatnības un kultūru lielākiem ļaudīm. Gujāna Zhongshuge ir bijusi kultūras piemineklis un pilsētas orientieris Guijanjas pilsētā. Turklāt tas arī mazina kultūras atmosfēras plaisu Gajānā.

Projekta nosaukums : Guiyang Zhongshuge, Dizaineru vārds : Li Xiang, Klienta vārds : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Grāmatnīca

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.