Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vietne

Illusion

Vietne Žurnāls Scene 360 2008. gadā atklāj ilūziju, un tas ātri kļūst par veiksmīgāko projektu ar vairāk nekā 40 miljoniem apmeklējumu. Šī vietne ir veltīta pārsteidzošu darbu parādīšanai mākslā, dizainā un filmās. Sākot ar hiperreālistiskiem tetovējumiem un beidzot ar satriecošiem ainavas fotoattēliem, ziņu izvēle lasītājiem bieži liks teikt “WOW!”

Projekta nosaukums : Illusion, Dizaineru vārds : Adriana de Barros, Klienta vārds : Illusion.

Illusion Vietne

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.