Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Hiperauto

Shayton Equilibrium

Hiperauto Šaitonas līdzsvars attēlo tīru hedonismu, perversiju uz četriem riteņiem, abstraktu jēdzienu lielākajai daļai cilvēku un sapņu realizāciju tikai dažiem veiksminiekiem. Tas ir galvenais prieks, jauna izpratne par nokļūšanu no viena punkta uz otru, kur mērķis nav tik svarīgs kā pieredze. Šaitons ir paredzēts, lai atklātu materiālo iespēju robežas, pārbaudītu jaunas alternatīvas zaļās piedziņas un materiālus, kas varētu uzlabot veiktspēju, saglabājot hiperauto ciltsrakstu. Nākamais posms ir ieguldītāja (-u) atrašana un Šaitonas līdzsvara realizācija.

Projekta nosaukums : Shayton Equilibrium, Dizaineru vārds : Andrej Stanta, Klienta vārds : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Hiperauto

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.