Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lustra

Lory Duck

Lustra Lory pīle ir veidota kā balstiekārtas sistēma, kas salikta no moduļiem, kas izgatavoti no misiņa un epoksīda stikla, katrs atgādinot pīli, kas bez piepūles slīd pa vēsiem ūdeņiem. Moduļi piedāvā arī konfigurējamību; ar pieskārienu katru var pielāgot jebkuram virzienam un pakārt jebkurā augstumā. Lampas pamatforma piedzima salīdzinoši ātri. Tomēr tam bija nepieciešami mēneši pētījumu un attīstības ar neskaitāmiem prototipiem, lai izveidotu perfektu līdzsvaru un vislabāko izskatu no visiem iespējamiem leņķiem.

Sieviešu Apģērbu Kolekcija

Hybrid Beauty

Sieviešu Apģērbu Kolekcija Hybrid Beauty kolekcijas dizains ir izmantot izveicību kā izdzīvošanas mehānismu. Pamatotas gudras funkcijas ir lentes, RUFFLES un ziedi, un tās tiek pārveidotas ar tradicionālām dzirnaviņu un couture metodēm. Tas atjauno vecās modeļa metodes līdz mūsdienu hibrīdam, kas ir romantisks, tumšs, bet arī mūžīgs. Viss hibrīda skaistumkopšanas dizaina process veicina ilgtspējību, lai izveidotu mūžīgus dizainus.

Gaismas Portāls Nākotnes Dzelzceļa Pilsēta

Light Portal

Gaismas Portāls Nākotnes Dzelzceļa Pilsēta Gaismas portāls ir Yibin ātrgaitas dzelzceļa pilsētas ģenerālplāns. Dzīvesveida reforma iesaka visu vecumu visu gadu. Blakus Yibin ātrgaitas dzelzceļa stacijai, kas darbojās kopš 2019. gada jūnija, Yibin Grenlandes centrs sastāv no 160 m augstiem jauktas lietošanas Twin Towers, kas arhitektūru un dabu apvieno ar 1 km garu ainavu bulvāri. Yibin ir bijusi vairāk nekā 4000 gadu ilga vēsture, kurā uzkrāta gudrība un kultūra, tāpat kā upes nogulumi iezīmēja Yibin attīstību. Dvīņu torņi kalpo kā viegls portāls, lai vadītu apmeklētājus, kā arī orientieris, lai iedzīvotāji varētu pulcēties.

Zobārstniecības Klīnika

Clinique ii

Zobārstniecības Klīnika Clinique ii ir privāta ortodontijas klīnika viedokļu līderim un spīdeklim, kurš savā disciplīnā pielieto un pēta vismodernākās tehnikas un materiālus. Arhitekti iecerēja implantāta koncepciju, kuras pamatā ir ortodontiska augstas precizitātes medicīnas ierīču tipiska izmantošana kā dizaina princips visā telpā. Iekšējo sienu virsmas un mēbeles nemanāmi saplūst baltā apvalkā ar dzeltenu korianu, kurā tiek implantētas vismodernākās medicīnas tehnoloģijas.

Megalopolis X Shenzhen Super Galvenā Mītne

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Galvenā Mītne Megalopolis X būs jaunais centrs lielākās līča zonas centrā, netālu no Honkongas un Šenženas robežas. Ģenerālplānā arhitektūra ir integrēta ar gājēju tīkliem, parkiem un sabiedriskajām telpām. Tiek plānoti transporta tīkli virs zemes un zemes, maksimāli palielinot savienojamību pilsētā. Zem zemes esošs ilgtspējīgas infrastruktūras tīkls nodrošinās sistēmas centralizētai dzesēšanai un automātiskai atkritumu apstrādei. Mērķis ir izveidot radošu ģenerālplāna ietvaru tam, kā nākotnē tiks veidotas pilsētas.

Tauriņa Pakaramais

Butterfly

Tauriņa Pakaramais Tauriņa pakaramais ieguva savu nosaukumu pēc līdzības ar lidojošā tauriņa formu. Atdalīto detaļu dizaina dēļ tās ir ērtā veidā samontējamas minimālisma mēbelēs. Lietotāji var ātri salikt pakaramo ar kailām rokām. Kad ir nepieciešams pārvietoties, pēc izjaukšanas to ir ērti transportēt. Instalēšana notiek tikai divos posmos: 1. salieciet abus rāmjus kopā, lai veidotu X; un izveidojiet rombveida formas rāmjus abās pusēs. 2. bīdiet koka gabalu caur pārklājamiem rombveida formas rāmjiem abās pusēs, lai rāmji turētos