Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārnēsājams Ultraskaņas Plaisu Detektors

Prisma

Pārnēsājams Ultraskaņas Plaisu Detektors Prisma ir paredzēta neinvazīvu materiālu pārbaudei ekstremālākajās vidēs. Tas ir pirmais detektors, kas iekļauj modernu reāllaika attēlveidošanu un 3D skenēšanu, padarot kļūdaino interpretāciju daudz vieglāku, saīsinot tehniķa laiku uz vietas. Ar praktiski neiznīcināmu apvalku un unikāliem vairākiem pārbaudes režīmiem Prisma var aptvert visus testēšanas pielietojumus, sākot no naftas cauruļvadiem līdz kosmosa komponentiem. Tas ir pirmais detektors ar integrētu datu ierakstīšanu un automātisku PDF ziņojumu ģenerēšanu. Bezvadu un Ethernet savienojumi ļauj ierīci viegli uzlabot vai diagnosticēt.

Lampa

Muse

Lampa Iedvesmojoties no “Won budisma”, sakot, ka mūsu Visumā nav absolūtu īpašību, mēs esam piešķīruši “gaismai” paradoksālu kvalitāti, piešķirot tai “fizisku klātbūtni”. Meditācijas gars, ko tas mudina, bija spēcīgs iedvesmas avots, kuru mēs izmantojām, lai izveidotu šo produktu; iemiesojot “laika”, “matērijas” un “gaismas” īpašības vienā produktā.

Keramika

inci

Keramika Elegances spogulis; Inci atspoguļo pērles skaistumu ar melnbaltām opcijām un ir pareizā izvēle tiem, kuri vēlas telpās atspoguļot muižniecību un eleganci. Inci līnijas tiek ražotas 30 x 80 cm izmērā, un tām baltā un melnā krāsa ir raksturīga dzīvojamajām zonām. Izgatavots, izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju, trīsdimensiju dizainu.

Tahogrāfa Programmētājs

Optimo

Tahogrāfa Programmētājs Optimo ir moderns skārienekrāna produkts visu komerciālajiem transportlīdzekļiem uzstādīto digitālo tahogrāfu programmēšanai un kalibrēšanai. Koncentrējoties uz ātrumu un ērtu lietošanu, Optimo apvieno bezvadu sakarus, izstrādājuma lietojuma datus un dažādus sensoru savienojumus pārnēsājamā ierīcē, ko izmanto transportlīdzekļa salonā un darbnīcā. Paredzēts optimālai ergonomikai un elastīgai pozicionēšanai, tā uz uzdevumu orientētais interfeiss un inovatīvā aparatūra dramatiski uzlabo lietotāja pieredzi un ņem tahogrāfa programmēšanu nākotnē.

Organiskā Olīveļļa

Epsilon

Organiskā Olīveļļa Epsilon olīveļļa ir ierobežota daudzuma produkts no organiskām olīvu birzēm. Viss ražošanas process tiek veikts ar rokām, izmantojot tradicionālās metodes, un olīveļļa tiek iepildīta pudelēs nefiltrēta. Mēs izstrādājām šo iesaiņojumu, cenšoties nodrošināt, ka patērētājs no dzirnavām patērēs ļoti barojoša produkta jutīgās sastāvdaļas bez jebkādām izmaiņām. Mēs izmantojam pudeli Quadrotta, kas aizsargāta ar aptinumu, sasieta ar ādu un ievietota rokām darinātā koka kastē, aizzīmogota ar blīvējošu vasku. Tātad patērētāji zina, ka produkts nāca tieši no dzirnavām bez jebkādas iejaukšanās.

Ūdens Attīrīšanas Laboratorijas Sistēma

Purelab Chorus

Ūdens Attīrīšanas Laboratorijas Sistēma Purelab Chorus ir pirmā modulārā ūdens attīrīšanas sistēma, kas paredzēta individuālām laboratorijas vajadzībām un telpai. Tas piegādā visu kategoriju attīrītu ūdeni, nodrošinot pielāgojamu, elastīgu, pielāgotu risinājumu. Modulāros elementus var izplatīt visā laboratorijā vai savienot viens ar otru unikālā torņa formātā, samazinot sistēmas pēdas nospiedumu. Hiptiskās vadības ierīces piedāvā ļoti kontrolējamus dozēšanas plūsmas ātrumus, savukārt gaismas halo norāda uz kora statusu. Jaunā tehnoloģija padara Chorus par vismodernāko pieejamo sistēmu, samazinot ietekmi uz vidi un ekspluatācijas izmaksas.