Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Osaka

Restorāns Atrodas Itaim Bibi kaimiņā (Sanpaulu, Brazīlija), Osaka lepni demonstrē savu arhitektūru, piedāvājot intīmu un mājīgu gaisotni dažādās telpās. Āra terase blakus ielai ir ieeja zaļā un modernā pagalmā, savienojums starp interjeru, ārpusi un dabu. Privātā un izsmalcinātā estētika materializējās, izmantojot tādus dabiskos elementus kā koks, akmeņi, dzelzs un tekstilizstrādājumi. Lamella jumta sistēma ar blāvu apgaismojumu un koka režģi tika rūpīgi izpētīti, lai pabeigtu harmonizējošo interjera dizainu un radītu atšķirīgo atmosfēru.

Vīna Izmēģināšanas Iekārta

Grapevine House

Vīna Izmēģināšanas Iekārta Vīnogu nams abstraktas vīnogas veidā, kas gandrīz nav pieejama par vīna dārzu. Viņa galvenais balstošais elements, ko ģenerē digitāli izgatavota kolonna, atspoguļo vecās vīnogu saknes piemiņu. Vīnogu mājas nama nepārtrauktā stikla priekšpuse ir atvērta visos virzienos un dod iespēju tūlītēju vīna dārza ainavas pieredzi. Šādi būtu jāpiešķir visu pārbaudāmo vīnu vizuālais garšas uzlabojums.

Kalendārs

Calendar 2014 “Farm”

Kalendārs Saimniecības papīra amatniecības komplektu ir viegli salikt. Nav nepieciešama līme vai šķēres. Salieciet, saliekot kopā detaļas ar vienādu marķējumu. Katram dzīvniekam būs divu mēnešu kalendārs. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma

GLASSWAVE

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma Daudzdzīslošo aizkaru sienu sistēma GLASSWAVE atver durvis uz lielāku elastību, izstrādājot stikla sienas masveida ražošanai. Šī jaunā koncepcija aizkaru sienās balstās uz vertikālu montāžu ar cilindriskiem, nevis taisnstūrveida profiliem. Šī pilnīgi inovatīvā pieeja nozīmē, ka var izveidot struktūras ar daudzvirzienu savienojumiem, desmit reizes palielinot iespējamās ģeometriskās kombinācijas stikla sienu montāžā. GLASSWAVE ir mazstāvu sistēma, kas paredzēta atšķirīgu ēku, kas ir trīs stāvi vai mazāk, tirgum (majestātikas zāles, izstāžu zāles, atriumi utt.)

Mazumtirdzniecības Interjera Dizains

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Mazumtirdzniecības Interjera Dizains Klients meklē radošu dizainu, lai labi pārstāvētu zīmolu. Nosaukumu “Hiveometriskais” veido divi vārdi “strops” un “ģeometrisks”, kas vienkārši norāda galveno koncepciju un vizualizē dizainu. Dizains ir iedvesmots no zīmola varoņa izstrādājuma - šūnveida formas elektriskās plīts. Tiek uzskatīts par koru, sienas un griestu elementu kopu glītā apdarē, kas nemanāmi savieno un savieno sarežģītas ģeometriskas formas. Līnijas ir maigas un tīras, kā rezultātā gluds mūsdienīgs izskats simbolizē bezgalīgu iztēli un radošumu.

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

Pharmacy Gate 4D

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija Radošās koncepcijas pamatā ir materiālo un nemateriālo komponentu apvienojums, kas kopā rada multivides platformu. Šīs platformas centrālo punktu raksturo lielizmēra trauks kā simbols abstraktam alķīmijas kausam, virs kura ir projicēta peldošās DNS šķipsnas hologrāfiskā diagramma. Šī DNS hologramma, kas patiesībā pārstāv saukli “Dzīves solījums”, rotē lēnām un norāda uz cilvēka organisma, kas nesatur simptomus, dzīves vienkāršību. Rotējošā DNS hologramma attēlo ne tikai dzīvības plūsmu, bet arī attiecības starp gaismu un pašu dzīvi.