Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums

Coca-Cola Tet 2014

Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums Izveidot Coca-Cola kārbu sēriju, kas izplatītu miljoniem Tt vēlmju visā valstī. Lai ierīci izveidotu šīs vēlmes, mēs izmantojām Coca-cola simbolu Tết (Bezdelīgas putns). Katrā bundžā tika izgatavotas simtiem ar rokām zīmētas bezdelīgas un rūpīgi sakārtotas ap pielāgoto skriptu, kas kopā veido nozīmīgu vjetnamiešu vēlmju virkni. "An" nozīmē mieru. "Tài" nozīmē panākumus, "Lộc" nozīmē labklājību. Šie vārdi tiek plaši apmainīti visu svētku laikā, un tos tradicionāli rotā Tết rotājumi.

Projekta nosaukums : Coca-Cola Tet 2014, Dizaineru vārds : Rice Creative, Klienta vārds : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.