Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Keramika

inci

Keramika Elegances spogulis; Inci atspoguļo pērles skaistumu ar melnbaltām opcijām un ir pareizā izvēle tiem, kuri vēlas telpās atspoguļot muižniecību un eleganci. Inci līnijas tiek ražotas 30 x 80 cm izmērā, un tām baltā un melnā krāsa ir raksturīga dzīvojamajām zonām. Izgatavots, izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju, trīsdimensiju dizainu.

Projekta nosaukums : inci, Dizaineru vārds : Bien Seramik Design Team, Klienta vārds : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Keramika

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.