Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Frizētava

Vibrant

Frizētava Uztverot botāniskā attēla būtību, debesu dārzs tika izveidots visā ejā, nekavējoties laipni uzņem viesus, lai viņi gozētos zemē, pārvietojoties malā no pūļa, uzņemot viņus no ieejas. Palūkojoties tālāk telpā, sašaurinātais izkārtojums stiepjas uz augšu ar detalizētu zelta pieskārienu. Botāniskās metaforas joprojām ir spilgti izteiktas visā telpā, aizstājot burzmas troksni, kas nāk no ielām, un šeit tas kļūst par slepenu dārzu.

Privātā Dzīvesvieta

City Point

Privātā Dzīvesvieta Dizainere meklēja iedvesmu no pilsētas ainavas. Tādējādi drudžainās pilsētas telpas ainava tika “paplašināta” līdz dzīves telpai, ko raksturoja projekts ar metropoles tēmu. Tumšās krāsas tika izceltas ar gaismu, lai radītu krāšņus vizuālos efektus un atmosfēru. Pieņemot mozaīkas, gleznas un digitālās izdrukas ar augstceltnēm, interjerā ienāca modernas pilsētas iespaids. Dizaineris pielika lielas pūles teritorijas plānošanai, īpaši koncentrējoties uz funkcionalitāti. Rezultāts bija stilīgas un greznas mājas, kas bija pietiekami plašas, lai apkalpotu 7 cilvēkus.

Ātrijs

Sberbank Headquarters

Ātrijs Šveices arhitektūras birojs Evolution Design sadarbībā ar krievu arhitektūras studijas T + T arhitektiem ir izveidojis plašu daudzfunkcionālu ātriju jaunajā korporatīvajā birojā Sberbank Maskavā. Dienasgaismā applūdušajā ātrijā atrodas dažādas kopstrādes telpas un kafijas bārs, un iekšējā pagalma centrālais punkts ir piekārtā rombveida formas sanāksmju telpa. Spoguļa atstarojumi, stiklotā iekšējā fasāde un augu izmantošana piešķir plašuma un nepārtrauktības sajūtu.

Biroja Dizains

Puls

Biroja Dizains Vācu inženierijas uzņēmums Puls pārcēlās uz jaunām telpām un izmantoja šo iespēju, lai vizualizētu un stimulētu jaunu sadarbības kultūru uzņēmumā. Jaunais biroja dizains veicina kultūras izmaiņas, komandām ziņojot par ievērojamu iekšējās komunikācijas pieaugumu, īpaši starp pētniecības un attīstības un citiem departamentiem. Uzņēmums ir novērojis arī spontānu neformālu sanāksmju skaita palielināšanos, kas, kā zināms, ir viens no galvenajiem panākumu rādītājiem pētniecības un attīstības inovācijās.

Dzīvojamā Ēka

Flexhouse

Dzīvojamā Ēka Flexhouse ir vienģimeņu māja pie Cīrihes ezera Šveicē. Uzcelts uz izaicinoša trīsstūra zemes gabala, saspiests starp dzelzceļa līniju un vietējo pievedceļu, Flexhouse ir daudzu arhitektūras izaicinājumu pārvarēšanas rezultāts: ierobežojošie robežu attālumi un apbūves apjoms, zemes gabala trīsstūrveida forma, ierobežojumi attiecībā uz vietējām valodām. Rezultātā izveidotā ēka ar plašajām stikla sienām un lentēm līdzīgo balto fasādi ir tik viegla un mobila, ka tā atgādina futūristisku kuģi, kurš ir izbraucis no ezera un atradis dabisku piestātnes vietu.

Kopstrādes Centrs 6280.ch

Novex Coworking

Kopstrādes Centrs 6280.ch 6280.ch kopienas centrs, kas atrodas kalnos un ezeros gleznainā Centrālajā Šveicē, ir atbilde uz pieaugošo vajadzību pēc elastīgām un pieejamām darba vietām Šveices lauku apvidos. Vietējiem ārštata darbiniekiem un maziem uzņēmumiem tas piedāvā mūsdienīgu darba vietu ar interjeru, kas smeļas iedvesmu no vietņu bucolic iestatījumiem un godina tās industriālo pagātni, vienlaikus stingri aptverot 21. gadsimta darba dzīves būtību.