Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ģimenes Tirdzniecības Centrs

Funlife Plaza

Ģimenes Tirdzniecības Centrs Funlife Plaza ir ģimenes tirdzniecības centrs bērnu brīvā laika pavadīšanai un izglītošanai. Mērķis ir izveidot sacīkšu automašīnu koridoru, lai bērni varētu braukt ar automašīnām vecāku iepirkšanās laikā, koku māja, kurā bērni piesargājas un spēlē iekšā, "lego" griesti ar slēptu tirdzniecības centra nosaukumu, lai iedvesmotu bērnu iztēli. Vienkāršs balts fons ar sarkanu, dzeltenu un zilu krāsu, ļaujiet bērniem to zīmēt un krāsot uz sienām, grīdām un tualetes!

Interjera Dizains

Suzhou MZS Design College

Interjera Dizains Šis projekts atrodas Sudžou, kas ir labi pazīstams ar tradicionālo ķīniešu dārza dizainu. Dizainere centās apvienot gan modernisma jūtas, gan Sudžou tautas valodu. Dizains ņem vērā tradicionālās Sudžou arhitektūras iezīmes, izmantojot baltas apmetuma sienas, mēness durvis un sarežģītu dārza arhitektūru, lai pārdomātu Sužou tautas valodu mūsdienu kontekstā. Mēbeles tika no jauna izveidotas ar pārstrādātiem zariem, bambusa un salmu virvēm ar studentu līdzdalību, kas šai izglītības telpai piešķīra īpašu nozīmi.

Restorāna Bārs Uz Jumta

The Atticum

Restorāna Bārs Uz Jumta Restorāna šarmam industriālā vidē ir jāatspoguļojas arhitektūrā un iekārtojumā. Melnais un pelēkais kaļķu apmetums, kas tika īpaši izstrādāts šim projektam, ir viens no pierādījumiem tam. Tā unikālā, raupjā struktūra iet cauri visām telpām. Detalizētajā izpildījumā apzināti tika izmantoti tādi materiāli kā neapstrādāts tērauds, kura metināšanas šuves un slīpēšanas pēdas palika redzamas. Šo iespaidu atbalsta muntin logu izvēle. Šiem aukstajiem elementiem kontrastē silts ozola koks, ar rokām ēvelēts skujiņas parkets un pilnībā apstādīta siena.

Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.

Daudzfunkcionālais Komplekss

Crab Houses

Daudzfunkcionālais Komplekss Plašajā Silēzijas zemienes līdzenumā viens maģisks kalns stāv viens pats, noslēpumainas miglas klāts, paceļoties pār gleznaino Sobotkas pilsētu. Tur, starp dabas ainavām un leģendāro atrašanās vietu, plānots izveidot Krabju māju kompleksu: pētniecības centru. Kā daļa no pilsētas revitalizācijas projekta tai ir jāatbrīvo radošums un novatorisms. Vieta pulcē zinātniekus, māksliniekus un vietējo sabiedrību. Paviljonu formu iedvesmojuši krabji, kas ieplūst viļņojošā zāles jūrā. Tās tiks izgaismotas naktī, atgādinot ugunskurus, kas lidinās virs pilsētas.

Aptieka

Izhiman Premier

Aptieka Jaunais Izhiman Premier veikala dizains attīstījās, radot modernu un mūsdienīgu pieredzi. Dizainere izmantoja atšķirīgu materiālu un detaļu kombināciju, lai apkalpotu katru izstādīto priekšmetu stūri. Katrs eksponēšanas laukums tika aplūkots atsevišķi, pētot materiālu īpašības un izstādītās preces. Materiālu savienojuma izveide, sajaucot Kalkutas marmoru, riekstkoka koku, ozola koku un stiklu vai akrilu. Rezultātā pieredze tika balstīta uz katru funkciju un klienta vēlmēm ar modernu un elegantu dizainu, kas ir savietojams ar pasniegtajiem eksponētajiem priekšmetiem.