Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Klubs

Central Yosemite

Atpūtas Klubs Atgriezieties pie dzīves vienkāršības: saule caur loga gaismu un ēnu krustpunktiem. Lai labāk atspoguļotu dabisko garšu kopējā telpā, pilnībā izmantojiet baļķu dizainu, vienkāršu un stilīgu, humānisku komfortu, uzsverot mākslinieciskās telpas atmosfēru. Austrumu šarmu tonis, ar unikālu telpisko noskaņu. Šī ir vēl viena interjera izpausme, tā ir dabiska, tīra, mainīga.

Dzīvesvieta

Panorama Villa

Dzīvesvieta Izņemot tipiska Mani ciema struktūru, koncepcija tiek iecerēta kā atsevišķu akmens fragmentu virkne, kas griežas ap ātriju, ieejas un dzīvojamām telpām. Rezidences aptuvenie apjomi atver dialogu ar viņu dabisko vidi, savukārt viņu atvēršanās ritms vai nu nodrošina privātumu, vai arī aicina uz panorāmas skatu uz horizontu, veidojot tiešu secīgu un daudzveidīgu stāstījumu pieredzi. Villa atrodas Navarino rezidencēs, privātu īpašumu luksusa villu kolekcijā, Navarino kāpu kūrorta centrā.

Tirdzniecības Centrs

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Tirdzniecības Centrs Dizains apvieno ziemeļaustrumu tautu ar dienvidu maigumu un žēlastību, lai ļautu dzīvei visaptverošai. Gudrais dizains un kompaktais izkārtojums paplašina interjera arhitektūru. Dizainers izmanto vienkāršas un starptautiskas dizaina prasmes ar tīriem elementiem un vienkāršiem materiāliem, kas padara telpu dabisku, nesteidzīgu un unikālu. Dizains ir tirdzniecības centrs ar 600 kvadrātmetriem, tā mērķis ir projektēt modernu austrumu aicinājumu tirdzniecības centru, padarot iedzīvotāja sirdi klusu un izmetot ārpusi trokšņainu. Esiet lēns un izbaudiet skaistuma dzīvi.

Tirdzniecības Centrs

Yango Poly Kuliang Hill

Tirdzniecības Centrs Šī dizaina mērķis ir izpētīt, kā iegūt prieku piepilsētas idilliskās dzīves pieredzi, kas mudina cilvēkus turpināt dzīvi un liek cilvēkiem virzīties uz austrumu dzejnieku mājokli. Dizainers izmanto mūsdienīgu un vienkāršu dizaina prasmi ar dabīgiem un vienkāršiem materiāliem. Koncentrējoties uz garu un novārtā atstājot formu, dizains apvieno ainavas Zen un tējas kultūras elementus, zvejnieku amorous jūtas, eļļas un papīra lietussargu. Izmantojot detaļu apstrādi, tas līdzsvaro funkciju un estētiku un padara dzīvi māksliniecisku.

Villa

Tranquil Dwelling

Villa Dizains izmanto formālās līdzsvara dizaina tehnikas kā aiksus, lai nodotu austrumu māksliniecisko koncepciju. Tas pieņem bambusa, orhidejas, plūmju zieda un ainavas elementus. Vienkāršo ekrānu veido bambusa formas pagarinājums, atskaitot betona formu, un tas apstājas tur, kur tam vajadzētu apstāties. Dzīvojamās istabas un ēdamistabas izkārtojumi uz augšu un uz leju nosaka vietas robežu un iemieso austrumu perspektīvu telpisko, kas ir maz un savārstīts. Ap tēmu, kā dzīvot vienkārši un viegli ceļot, kustīgās līnijas ir skaidras, tas ir jauns mēģinājums cilvēku dzīves videi.

Dzīvoklis

Nishisando Terrace

Dzīvoklis Šis daudzdzīvokļu dzīvoklis sastāv no 4 mazāka apjoma trīsstāvu mājām un atrodas uz vietas netālu no centra. Ciedra režģis, kas atrodas ārpus ēkas, aizsargā privātumu un izvairās no ēkas korpusa degradācijas tiešas saules gaismas dēļ. Pat izmantojot vienkāršu kvadrātveida plānu, spirālveida 3D konstrukcija, kas izveidota, savienojot dažāda līmeņa privāto dārzu, katra istaba un kāpņu zāle ved maksimāli barot šīs ēkas apjomu. Ciedru dēļu fasādes maiņa un kontrolētās proporcijas var ļaut šai ēkai būt organiskai un saplūst ar īslaicīgu mainīšanos pilsētā.