Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Labsajūtas Centrs

Yoga Center

Labsajūtas Centrs Atrodas Kuveitas pilsētas aizņemtākajā rajonā, jogas centrs ir mēģinājums atdzīvināt Jassimas torņa pagraba stāvu. Projekta atrašanās vieta bija neparasta. Tomēr tas bija mēģinājums apkalpot sievietes gan pilsētas robežās, gan no apkārtējiem dzīvojamajiem rajoniem. Pieņemšanas zona centrā ir bloķēta gan ar skapīšiem, gan biroja zonu, nodrošinot vienmērīgu locekļu plūsmu. Pēc tam skapīšu laukums tiek izlīdzināts ar kāju mazgāšanas zonu, kas signalizē par “brīvu kurpju zonu”. No tā brīža ir koridors un lasītava, kas ved uz trim jogas istabām.

Bistro

Ubon

Bistro Ubon ir Taizemes bistro, kas atrodas Kuveitas pilsētas centrā. No tā paveras skats uz Fahad Al salim ielu - ielu, kas mūsdienās labi tiek ievērots ar tirdzniecību. Šīs bistro kosmosa programmai nepieciešams efektīvs dizains visām virtuves, noliktavas un tualetes zonām; ļaujot izveidot plašu ēdamistabas zonu. Lai to panāktu, interjers tiek harmoniski integrēts ar esošajiem konstrukcijas elementiem.

Komerciālā Zona Un Vip Uzgaidāmā Telpa

Commercial Area, SJD Airport

Komerciālā Zona Un Vip Uzgaidāmā Telpa Šis projekts pievienojas jaunajai zaļā dizaina lidostu tendencei pasaulē, tas ietver veikalus un pakalpojumus terminālī un liek pasažierim izjust pieredzi viņa laikā. GREEN Airport Design Trend ietver telpas ar zaļāku un ilgtspējīgāku aeroportuary dizaina vērtību, un visas tirdzniecības telpas telpas apgaismo dabiski saules stari, pateicoties monumentālai stikla fasādei, kas vērsta uz skrejceļa. VIP Lounge tika izstrādāta, ņemot vērā organisko un vanguardistisko šūnu dizaina koncepciju. Fasāde telpā nodrošina privātumu, neaizverot skatu uz ārpusi.

Dzīvojamā Māja

Trish House Yalding

Dzīvojamā Māja Mājas dizains izstrādāts, tieši reaģējot uz vietu un tās atrašanās vietu. Ēkas struktūra ir veidota, lai atspoguļotu apkārtējo mežu ar grāvējošajām kolonnām, kas attēlo koku stumbru un zaru neregulāros leņķus. Lieli stikla plankumi aizpilda spraugas starp struktūru un ļauj novērtēt ainavu un iestatījumu tā, it kā jūs skatītos ārā no koku stumbriem un zariem. Tradicionālais Kentish melnbaltais laika dēlis attēlo lapotni, kas iesaiņo ēku un norobežo telpas.

Oficiālais Veikals, Mazumtirdzniecība

Real Madrid Official Store

Oficiālais Veikals, Mazumtirdzniecība Veikala dizaina koncepcija ir balstīta uz pieredzi Santjago Bernabeu, koncentrējoties uz iepirkšanās pieredzi un iespaida radīšanu. Tā ir koncepcija, kas vienlaikus godina, slavē un iemūžina klubu, paziņojot, ka sasniegumi ir talanta, piepūles, cīņas, centības un apņēmības rezultāts. Projektā ietilpst koncepcijas dizains un komerciāla ieviešana, zīmolu veidošana, iesaiņošana, grafisko līniju un rūpniecisko mēbeļu dizains.

Dzīvojamā Māja

Tempo House

Dzīvojamā Māja Šis projekts ir pilnīga koloniālā stila mājas atjaunošana vienā no burvīgākajām apkaimēm Riodežaneiro. Izvietojot ārkārtas vietā, kas pilna ar eksotiskiem kokiem un augiem (slavenā ainavu arhitekta Burle Marksa oriģinālais ainavas plāns), galvenais mērķis bija integrēt ārējo dārzu ar iekšējām telpām, atverot lielus logus un durvis. Dekorācijai ir nozīmīgi itāļu un brazīliešu zīmoli, un tās ideja ir, lai tā būtu kā audekls, lai klients (mākslas kolekcionārs) varētu izstādīt savus iecienītos darbus.