Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamais

Shkrub

Dzīvojamais Shkrub māja parādījās bez mīlestības un mīlestības dēļ - mīlošs pāris ar trim bērniem. Mājas DNS ietver strukturējošos estētiskos principus, kas Ukrainas vēstures un kultūras iedvesmu rada japāņu gudrības iedvesmoti. Zemes elements kā materiāls ļauj sevi izjust mājas strukturālajos aspektos, piemēram, oriģinālajā jumta jumtā un skaistajās un blīvajās māla sienās. Ideju par godināšanu kā dibināšanas vietu var izjust visā mājā kā smalku vadošo pavedienu.

Peldbaseini

Termalija Family Wellness

Peldbaseini Termalijas ģimenes labsajūta ir jaunākais projektu sērijā, ko Enota pēdējos piecpadsmit gados ir uzcēlis Terme Olimia un noslēdz SPA kompleksa pilnīgu pārveidi. No attāluma raugoties, tetraedrisko tilpumu jaunās klasterizētās struktūras forma, krāsa un mērogs ir apkārtējo lauku ēku kopas turpinājums, vizuāli sniedzoties kompleksa centrā. Jaunais jumts darbojas kā liela vasaras ēna, un tas nepiedzīvo nevienu no vērtīgajām ārējām telpām.

Interjera Dizains

Eataly

Interjera Dizains Eataly Toronto ir pielāgots mūsu augošās pilsētas niansēm, un tas ir paredzēts, lai veicinātu un papildinātu sociālās apmaiņas, izmantojot universālu lielisku itāļu ēdienu katalizatoru. Ir tikai iederīgi, ka tradicionālā un ilgstošā “passeggiata” ir Eataly Toronto dizaina iedvesmas pamatā. Šis mūžīgais rituāls redz, kā itāļi katru vakaru dodas uz galveno ielu un piazza, lai pastaigātos, socializētos un ik pa laikam apstātos bāros un veikalos. Šī pieredzes sērija prasa jaunu, intīmu ielu mērogu Bloor and Bay.

Kapela

Coast Whale

Kapela Par šīs kapelas valodu kļuva valis bioniskā forma. Islandes krastā iesprūdis valis. Cilvēks var iekļūt savā ķermenī caur zemu zivtiņu un piedzīvot perspektīvu, kad valis skatās uz okeānu, kur cilvēkiem ir vieglāk atspoguļot novārtā atstāto vides degradāciju. Nesošā konstrukcija nokrīt pludmalē, lai nodrošinātu minimālu kaitējumu dabiskajai videi. Dabiski un videi draudzīgi materiāli padara šo projektu par tūristu galamērķi, kas prasa vides aizsardzību.

Gaismas Portāls Nākotnes Dzelzceļa Pilsēta

Light Portal

Gaismas Portāls Nākotnes Dzelzceļa Pilsēta Gaismas portāls ir Yibin ātrgaitas dzelzceļa pilsētas ģenerālplāns. Dzīvesveida reforma iesaka visu vecumu visu gadu. Blakus Yibin ātrgaitas dzelzceļa stacijai, kas darbojās kopš 2019. gada jūnija, Yibin Grenlandes centrs sastāv no 160 m augstiem jauktas lietošanas Twin Towers, kas arhitektūru un dabu apvieno ar 1 km garu ainavu bulvāri. Yibin ir bijusi vairāk nekā 4000 gadu ilga vēsture, kurā uzkrāta gudrība un kultūra, tāpat kā upes nogulumi iezīmēja Yibin attīstību. Dvīņu torņi kalpo kā viegls portāls, lai vadītu apmeklētājus, kā arī orientieris, lai iedzīvotāji varētu pulcēties.

Zobārstniecības Klīnika

Clinique ii

Zobārstniecības Klīnika Clinique ii ir privāta ortodontijas klīnika viedokļu līderim un spīdeklim, kurš savā disciplīnā pielieto un pēta vismodernākās tehnikas un materiālus. Arhitekti iecerēja implantāta koncepciju, kuras pamatā ir ortodontiska augstas precizitātes medicīnas ierīču tipiska izmantošana kā dizaina princips visā telpā. Iekšējo sienu virsmas un mēbeles nemanāmi saplūst baltā apvalkā ar dzeltenu korianu, kurā tiek implantētas vismodernākās medicīnas tehnoloģijas.