Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Publiskās Pilsētas Mākslas Mēbeles

Eye of Ra'

Publiskās Pilsētas Mākslas Mēbeles Šī dizaina mērķis ir apvienot Senās Ēģiptes vēsturi ar futūristisko dizaina metodoloģiju. Tas ir Ēģiptes ikoniskākā reliģiskā instrumenta burtisks tulkojums mainīgā ielas mēbeļu formā, kurā tiek ņemtas vērā plūstošā stila iezīmes, kur netiek atbalstītas īpašas formas vai dizains. Acs pārstāv gan vīriešus, gan sievietes līdzinieces Dieva Ra pasludināšanā. Tāpēc ielas mēbeles ir noformētas izturīgā dizainā, kas simbolizē vīrišķību un spēku, bet tās liektais izskats attēlo sievišķību un graciozitāti.

Projekta nosaukums : Eye of Ra', Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Publiskās Pilsētas Mākslas Mēbeles

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.