Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izpētes Firmas Zīme

Pain and Suffering

Izpētes Firmas Zīme Šis dizains pēta ciešanas dažādos slāņos: filozofiskā, sociālā, medicīniskā un zinātniskā. No mana personīgā viedokļa, ka ciešanas un sāpes rodas daudzās formās, gan filozofiski, gan zinātniski, es par pamatu izvēlējos ciešanu un sāpju humanizēšanu. Es izpētīju analoģijas starp simbiotisko raksturu un simbiotisko cilvēku attiecībās un no šī pētījuma es izveidoju rakstzīmes, kas vizuāli attēlo simbiotiskās attiecības starp ciešanu un cietēju, kā arī starp sāpēm un sāpēm. Šis dizains ir eksperiments, un objekts ir skatītājs.

Digitālā Māksla

Surface

Digitālā Māksla Gabala ēteriskais raksturs rada kaut ko taustāmu. Ideja radusies, izmantojot ūdeni kā elementu, lai izteiktu ideju par virsmu un virsmu. Dizainerei ir aizraušanās ar to, kā mūsu identitātē tiek parādīta loma un kāda loma šajā procesā ir apkārtējiem. Viņam mēs “uzklājamies”, kad kaut ko parādām no sevis.

Tējkanna Un Tējas Glāzes

EVA tea set

Tējkanna Un Tējas Glāzes Šim pavedinoši elegantajam tējkanna ar pieskaņotajām tasītēm ir nevainojama izlietne un ir prieks no tās piedalīties. Šīs tējas poda neparastā forma ar izteku sajaukšanos un augšanu no ķermeņa īpaši labi palīdz labi izliet. Krūzes ir daudzpusīgas un taustāmas, lai savādāk ieliktu tavās rokās, jo katram cilvēkam ir sava pieeja krūzes turēšanai. Pieejams spīdīgi baltā krāsā ar apzeltītu gredzenu vai melnu matētu porcelānu ar spīdīgu baltu vāku un baltām rāmja kausiem. Iekšpusē ievietots nerūsējošā tērauda filtrs. IZMĒRI: tējkanna: 12,5 x 19,5 x 13,5 krūzes: 9 x 12 x 7,5 cm.

Pulkstenis

Zeitgeist

Pulkstenis Pulkstenis ir atspoguļots zeitgeist, kas ir saistīts ar viedajiem, tehnoloģiskajiem un izturīgajiem materiāliem. Produkta augsto tehnoloģiju seju attēlo daļēji toru saturošs oglekļa korpuss un laika displejs (gaismas caurumi). Ogleklis aizvieto metāla daļu kā pagātnes relikviju un uzsver pulksteņa funkciju. Centrālās daļas neesamība parāda, ka novatoriskā LED indikācija aizstāj klasisko pulksteņa mehānismu. Mīksto fona apgaismojumu var pielāgot pēc īpašnieka iecienītās krāsas, un gaismas sensors kontrolēs apgaismojuma stiprumu.

Robotizēts Transportlīdzeklis

Servvan

Robotizēts Transportlīdzeklis Tas ir uz resursiem balstītas ekonomikas pakalpojumu transportlīdzekļa projekts, kas veido tīklu ar citiem transporta līdzekļiem. Vienota sistēma ļauj savstarpēji sazināties, kas palielina pasažieru pārvadāšanas efektivitāti, kā arī palielina efektivitāti, pateicoties kustībai ceļa vilcienā (samazinot FX koeficientu, attālumu starp transporta līdzekļiem). Automašīnai ir bez vadības. Transportlīdzeklis ir simetrisks: lēti ražot. Tam ir četri grozāmie motora riteņi un kustības atpakaļgaitas iespēja: manevrs ar lieliem izmēriem. Iekāpšana vis-a-vis uzlabo pasažieru saziņu.

Pārtikas Padevējs

Food Feeder Plus

Pārtikas Padevējs Pārtikas padevējs Plus ne tikai palīdz bērniem ēst vienatnē, bet arī vecākiem nozīmē lielāku neatkarību. Pēc tam, kad esat sasmalcinājis vecāku pagatavoto ēdienu, mazuļi to var turēt paši un to sūkāt un košļāt. Food Feeder Plus ir aprīkots ar lielāku, elastīgu silikona maisiņu, lai apmierinātu mazuļu augošo apetīti. Tā ir barošana, kas maziem bērniem ļauj droši izpētīt un baudīt svaigu, cietu ēdienu. Pārtika nav jānogatavo. Vienkārši ievietojiet ēdienu silikona maisiņā, aizveriet spraudni un mazuļi var baudīt pašbarošanu ar svaigu ēdienu.