Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamais

House of Tubes

Dzīvojamais Projekts ir divu ēku saplūšana, pamesta 70.gadu celtne ar mūsdienu laikmeta ēku, un elements, kas tika izveidots, lai tās apvienotu, ir baseins. Tas ir projekts, kam ir divi galvenie pielietojumi, 1. kā dzīvesvieta 5 cilvēku ģimenei, 2. kā mākslas muzejs, ar plašām teritorijām un augstām sienām vairāk nekā 300 cilvēku uzņemšanai. Dizains kopē aizmugurējo kalnu formu, pilsētas ikonisko kalnu. Projektā ir izmantotas tikai 3 apdares ar gaišiem toņiem, lai telpas spīdētu cauri dabiskajam apgaismojumam, kas tiek projicēts uz sienām, grīdām un griestiem.

Kafijas Galdiņš

Sankao

Kafijas Galdiņš Sankao kafijas galdiņš, "trīs sejas" japāņu valodā, ir eleganta mēbele, kas paredzēta, lai kļūtu par nozīmīgu jebkuras mūsdienu viesistabas telpas raksturu. Sankao pamatā ir evolūcijas koncepcija, kas aug un attīstās kā dzīva būtne. Materiāla izvēle varētu būt tikai masīvkoksne no ilgtspējīgām plantācijām. Sankao kafijas galdiņš vienlīdz apvieno augstākās ražošanas tehnoloģijas ar tradicionālo meistarību, padarot katru gabalu unikālu. Sankao ir pieejams no dažādiem masīvkoka veidiem, piemēram, Iroko, ozola vai oša.

Tws Earbuds

PaMu Nano

Tws Earbuds PaMu Nano izstrādā "neredzamas auss" austiņas, kas ir pielāgotas jauniem lietotājiem un ir piemērotas vairākiem scenārijiem. Dizains ir balstīts uz vairāk nekā 5000 lietotāju ausu datu optimizāciju, un visbeidzot nodrošina, ka lielākajai daļai ausu būs ērti tās valkāt, pat guļot uz sāniem. Uzlādes korpusa virsma izmanto īpašu elastīgu audumu, lai paslēptu indikatora gaismu, izmantojot integrēto iepakojuma tehnoloģiju. Magnētiskā sūkšana atvieglo darbību. BT5.0 vienkāršo darbību, vienlaikus saglabājot ātru un stabilu savienojumu, un aptX kodeks nodrošina augstāku skaņas kvalitāti. IPX6 Ūdensizturība.

Tws Earbuds

PaMu Quiet ANC

Tws Earbuds PaMu Quiet ANC ir aktīvo troksni slāpējošu īstu bezvadu austiņu komplekts, kas var efektīvi atrisināt esošās trokšņa problēmas. Darbojas ar dubulto Qualcomm vadošo Bluetooth un digitālo neatkarīgo aktīvās trokšņu slāpēšanas mikroshēmojumu, PaMu Quiet ANC kopējais vājināšanās var sasniegt 40 dB, kas varētu efektīvi samazināt trokšņu radīto kaitējumu. Lietotāji var pārslēgties starp caurlaides funkciju un aktīvo trokšņu slāpēšanu atbilstoši dažādiem scenārijiem gan ikdienas dzīvē, gan biznesa gadījumos.

Apgaismes Vienība

Khepri

Apgaismes Vienība Khepri ir stāvlampa un arī kulons, kas veidots, balstoties uz seno ēģiptiešu Khepri, rīta saules uzlēkšanas un atdzimšanas skarabeju. Vienkārši pieskarieties Khepri, un gaisma iedegsies. No tumsas uz gaismu, kā vienmēr ticēja senie ēģiptieši. Izstrādāts Ēģiptes skarabeja formas evolūcijas rezultātā, Khepri ir aprīkots ar aptumšojamu LED, ko regulē pieskāriena sensora slēdzis, kas nodrošina trīs iestatījumus, ar pieskārienu regulējamu spilgtumu.

Identitāte, Zīmols

Merlon Pub

Identitāte, Zīmols Merlon Pub projekts atspoguļo jaunu ēdināšanas objektu Tvrda Osijekā, vecajā baroka pilsētas centrā, kas celta 18. gadsimtā kā daļa no lielas stratēģiski nocietinātu pilsētu sistēmas, pilnu zīmola un identitātes dizainu. Aizsardzības arhitektūrā vārds Merlon nozīmē cietus, stāvus žogus, kas paredzēti, lai aizsargātu novērotājus un militārpersonas forta augšpusē.