Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Stikla Pudelēs Pildīts Minerālūdens

Cedea

Stikla Pudelēs Pildīts Minerālūdens Cedea ūdens dizainu iedvesmojuši Ladin Dolomīti un leģendas par dabiskās gaismas fenomenu Enrosadira. Pateicoties unikālajam minerālam, Dolomīti saullēktā un saulrietā iedegas sarkanīgā, dedzinošā nokrāsā, piešķirot ainavai maģisku gaisotni. "Atgādinot leģendāro burvju rožu dārzu", Cedea iepakojuma mērķis ir iemūžināt tieši šo mirkli. Rezultāts ir stikla pudele, kas padara ūdeni atspīdumu un uzplaiksnījumu pārsteidzošā efektā. Pudeles krāsas ir paredzētas, lai atgādinātu īpašu Dolomītu mirdzumu, kas peldēts minerālu rozes sarkanā un debesu zilā krāsā.

Flagmanis Tējas Veikals

Toronto

Flagmanis Tējas Veikals Kanādas noslogotākajā iepirkšanās centrā ir jauns Studio Yimu augļu tējas veikala dizains. Galvenā veikala projekts bija ideāli piemērots zīmola veidošanai, lai kļūtu par jauno tirdzniecības centra karsto punktu. Iedvesmojoties no Kanādas ainavas, skaistais Kanādas Zilā kalna siluets ir uzdrukāts uz sienas fona visā veikalā. Lai koncepciju īstenotu realitātē, Studio Yimu ar rokām izveidoja 275cm x 180cmx 150cm dzirnavu skulptūru, kas ļauj pilnībā mijiedarboties ar katru klientu.

Dabas Kosmētikas Iepakojums

Olive Tree Luxury

Dabas Kosmētikas Iepakojums Vācu luksusa dabīgās kosmētikas zīmola jaunais iepakojuma dizains stāsta par to, ka mākslinieciski, piemēram, dienasgrāmata, vanno to siltās krāsās. No pirmā acu uzmetiena šķietami haotisks, rūpīgāk ieskatoties, iepakojums rada spēcīgu vienotību, vēstījumu. Pateicoties jaunajai dizaina koncepcijai, visi produkti izstaro dabiskumu, stilu, senas dziedniecības zināšanas un mūsdienīgu praktiskumu.

Paviljons

Big Aplysia

Paviljons Pilsētas attīstības procesā neizbēgami veidosies viena un tā pati apbūvēta vide. Arī tradicionālās ēkas var šķist vienmuļas un savrupas. Īpašas formas ainavu arhitektūras izskats mīkstina attiecības starp cilvēkiem arhitektūras telpā, kļūst par vietu apskatei un aktivizē vitalitāti.

Virtuves Piederumi

KITCHEN TRAIN

Virtuves Piederumi Izmantojot dažādus virtuves instrumentu stilus, papildus vizuālajam kairinājumam tiek radīta nekārtīga ēdiena gatavošanas vide. Īsumā sakot, es mēģināju izveidot vienotu šo populāro virtuves piederumu komplektu, ko parasti izmanto visās mājās.Šo dizainu tīri iedvesmoja radošums. "Vienota forma" un "patīkams izskats" ir divas no tā īpašībām. Turklāt to novatoriskā izskata dēļ tirgus priecēs. Ražotājam un klientam tā būs iespēja, ka 6 trauki tiek nopirkti vienā iepakojumā.

Automatizēts Imigrācijas Terminālis

CVision MBAS 2

Automatizēts Imigrācijas Terminālis MBAS 2 tika izstrādāts, lai mazinātu drošības produktu būtību un samazinātu iebiedēšanu un bailes gan no tehnoloģiskiem, gan psiholoģiskiem aspektiem. Tā dizains no jauna interpretē pazīstamus mājas datora elementus, lai lauku lietotājiem ap Taizemes robežu nodrošinātu lietotājam draudzīgu izskatu. Balss un vizuālie attēli ekrānā pirmo reizi pa solim pa solim ved cauri procesam. Divkāršais krāsu tonis pirkstu nospiedumu spilventiņā skaidri norāda skenēšanas zonas. MBAS 2 ir unikāls produkts, kura mērķis ir mainīt veidu, kā mēs šķērsojam robežas, nodrošinot vairākas valodas un draudzīgu, nediskriminējošu lietotāju pieredzi.