Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kancelejas Preces

commod – Feines in Holz

Kancelejas Preces „Commod” ir specializējies iekšdarbos. Saskaņā ar devīzi “smalkas koka preces” uzņēmums realizē īpaši ekskluzīvus dzīvojamos projektus. Kancelejas precēm bija jāatbilst šai prasībai. Izmantojot īpaši sajauktas krāsas, tika realizēts samazināts, bet rotaļīgais izkārtojums. Kancelejas preces atspoguļo firmas stilu, kā arī ideoloģiju izmantot tikai visdārgāko materiālu: Papīrs ir izgatavots no 100 procentiem kokvilnas, aploksnes no īsta koka finiera. Vizītkartes “iemieso” uzņēmumu saukli, izveidojot trīsdimensiju istabu ar tipiskiem koka izstrādājumiem.

Papīra Smalcinātājs

HandiShred

Papīra Smalcinātājs HandiShred ir pārnēsājams manuālais papīra smalcinātājs, kuram nav nepieciešams ārējs enerģijas avots. Tas ir izstrādāts mazs un glīti, lai jūs varētu to novietot uz sava galda, atvilktnes vai portfeļa iekšpusē, ar kuru var ērti piekļūt un sadriskāt savu svarīgo dokumentu jebkurā vietā un vietā. Šis parocīgais smalcinātājs lieliski darbojas, lai sasmalcinātu visus dokumentus vai kvītis, lai nodrošinātu, ka privātā, konfidenciālā un visa personīgā informācija vienmēr tiek aizsargāta.

Mijiedarbības Tabula

paintable

Mijiedarbības Tabula Krāsojams ir daudzfunkcionāls galds ikvienam, tas var būt parasts galds, zīmēšanas galds vai mūzikas instruments. Jūs varat izmantot dažāda veida krāsas, lai krāsotu uz galda virsmas, lai radītu mūziku ar draugiem vai ģimenes locekļiem, un virsma krāsu sensoriem pārnes zīmējumu uz melodiju. Ir divi zīmēšanas veidi, radoša zīmēšana un piezīmju zīmēšana, bērni var zīmēt jebko, ko vēlas radīt nejaušu mūziku, vai arī izmantot mūsu izstrādāto noteikumu, lai aizpildītu krāsu uz noteiktu pozīciju, lai izveidotu bērnudārza atskaņu.

Galds, Statīvs, Cokols

Trifold

Galds, Statīvs, Cokols Trifolda formu nosaka trīsstūrveida virsmu un unikālas salocīšanas secības kombinācija. Tam ir minimālistisks, tomēr sarežģīts un skulpturāls dizains, no katra skatu leņķa tas atklāj unikālu kompozīciju. Dizainu var pielāgot dažādiem mērķiem, neapdraudot tā strukturālo integritāti. Trifold ir digitālo izgatavošanas metožu un jaunu ražošanas tehnoloģiju, piemēram, robotikas, izmantošanas piemērs. Ražošanas process ir izstrādāts sadarbībā ar robotu ražošanas uzņēmumu, kas specializējas metālu salocīšanā ar 6 asu robotiem.

Rotaslietas-Auskari

Eclipse Hoop Earrings

Rotaslietas-Auskari Ir viena parādība, kas pastāvīgi apstādina mūsu uzvedību, apturot mūs mirušos savās sliedēs. Saules aptumsuma astroloģiskā parādība cilvēkus ir ieintriģējusi jau no agrīnajiem cilvēces laikiem. Kopš pēkšņas debesu satumšanas un saules izplūšanas ir radusies gara iztēle no bailēm, aizdomām un brīnumiem. Saules aptumsumu satriecošā daba atstāj paliekošu iespaidu uz mums visiem. 18K baltā zelta dimanta aptumsuma stīpu auskari iedvesmoja 2012. gada saules aptumsums. Dizains mēģina attēlot saules un mēness noslēpumaino dabu un skaistumu.