Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarota

Scar is No More a Scar

Kaklarota Dizainā aiz tā ir dramatiski sāpīgs stāsts. To iedvesmoja mana neaizmirstamā mulsinošā rēta uz mana ķermeņa, kuru man sadedzināja spēcīga uguņošana, kad man bija 12 gadi. Mēģinot to pārklāt ar tetovējumu, tetovētājs mani brīdināja, ka sliktāk būtu aizsegt skandālu. Ikvienam ir sava rēta, visiem ir savs neaizmirstams sāpīgais stāsts vai vēsture, labākais dziedināšanas risinājums ir iemācīties ar to saskarties un stingri to pārvarēt, nevis aizsegt vai mēģināt no tā aizbēgt. Tāpēc es ceru, ka cilvēki, kuri valkā manas rotas, var justies stiprāki un pozitīvāki.

Savienots Pulkstenis

COOKOO

Savienots Pulkstenis COOKOO ™, pasaulē pirmais dizaineru viedpulkstenis, kas apvieno analogo kustību ar digitālo displeju. Ar ļoti tīru līniju un viedajām funkcijām ikonisko dizainu pulkstenis parāda vēlamos paziņojumus no sava viedtālruņa vai iPad. Pateicoties COOKOO App ™ lietotājiem, saglabājiet kontroli pār savu saistīto dzīvi, izvēloties paziņojumus un brīdinājumus, kurus viņi vēlas saņemt tieši uz jūsu rokas. Nospiežot pielāgojamo taustiņu COMMAND, varēsit attālināti iedarbināt kameru, tālvadības pults mūzikas atskaņošanu, vienas pogas reģistrēšanos Facebook un daudzas citas iespējas.

Klēpjdatora Korpuss

Olga

Klēpjdatora Korpuss Klēpjdatora korpuss ar speciālu siksnu un speciāli piestipriniet citu lietu sistēmu. Materiālam es paņēmu pārstrādātu ādu. Ir vairākas krāsas, no kurām katrs var izvēlēties pats. Mans mērķis bija izveidot vienkāršu, interesantu klēpjdatoru lietu, kurā ir viegli kopjama sistēma un kurā var piestiprināt vēl vienu lietu, ja līdzi jāņem pārbaudāms Mac book pro un Ipad vai mini Ipad. Pie lietas jūs varat nēsāt lietussargu vai avīzi. Viegli maināms korpuss katras dienas pieprasījumam.

Lietusmētelis

UMBRELLA COAT

Lietusmētelis Šis lietusmētelis ir lietus mēteļa, lietussarga un ūdensnecaurlaidīgu bikšu kombinācija. Atkarībā no laika apstākļiem un lietus daudzuma to var pielāgot dažādiem aizsardzības līmeņiem. Viņa unikālā iezīme ir tā, ka tajā vienā priekšmetā ir apvienots lietusmētelis un lietussargs. Ar lietussarga lietussargu rokas ir brīvas. Tas var būt lieliski piemērots arī sportiskām aktivitātēm, piemēram, braukšanai ar velosipēdu. Pieblīvētā ielā jūs arī neliecieties par citiem lietussargiem, jo lietussarga pārsegs pleciem pārsniedz jūsu plecus.

Gredzens

Doppio

Gredzens Šis ir aizraujošs mistiska rakstura dārgakmens. “Doppio” spirālveida formā virzās divos virzienos, simbolizējot vīriešu laiku: viņu pagātni un nākotni. Tas nes sudrabu un zeltu, kas atspoguļo cilvēka gara tikumu attīstību visā tās vēsturē uz Zemes.