Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Japāņu Kotlešu Restorāns

Saboten Beijing the 1st

Japāņu Kotlešu Restorāns Šis ir japāņu kotlešu restorānu tīkls “Saboten”, kas ir pirmais vadošais restorāns Ķīnā. Mūsu tradīciju deformācija un laba lokalizācija ir būtiska, lai Japānas kultūru varētu vieglāk pieņemt ārzemēs. Šeit, apskatot restorānu ķēdes nākotnes vīzijas, mēs izveidojām dizainus, kas kļūs par noderīgām rokasgrāmatām, paplašinoties Ķīnā un arī ārzemēs. Tad viens no mūsu izaicinājumiem bija iegūt pareizo izpratni par “japāņu attēliem”, ko ārzemnieki dod priekšroku. Mēs galvenokārt koncentrējāmies uz “tradicionālo Japānu”. Mēs pielikām pūles, lai to iekļautu.

Universitātes Interjera Dizains

TED University

Universitātes Interjera Dizains TED universitātes telpas, kas veidotas pēc mūsdienīgas dizaina koncepcijas, atspoguļo progresīvo un mūsdienīgo TED iestādes virzienu. Mūsdienu un izejvielas tiek apvienotas ar tehnoloģisko infrastruktūru un apgaismojumu. Šajā brīdī tiek noteiktas kosmosa konvencijas, kuras iepriekš nav pieredzētas. Tiek radīts jauna veida redzējums universitātes telpām.

Biroja Telpu Interjera Dizains

Infibond

Biroja Telpu Interjera Dizains Shirli Zamir dizaina studija projektēja Infibond jauno biroju Telavivā. Pēc uzņēmuma izstrādājuma izpētes, ideja bija izveidot darba vietu, kurā tiktu uzdoti jautājumi par tievo robežu, kas realitāti atšķiras no iztēles, cilvēka smadzenēm un tehnoloģijām, un noskaidrotu, kā tās visas savieno. Studija meklēja pareizās gan tilpuma, gan līnijas, gan tukšuma lietošanas devas, kas noteiks telpu. Biroja plāns sastāv no vadītāju telpām, sanāksmju telpām, oficiālajiem saloniem, kafejnīcas un atvērtās kabīnes, slēgtām tālruņu kabīņu telpām un darba atvērtās telpas.

Viesu Mājas Arhitektūras Dizains

Barn by a River

Viesu Mājas Arhitektūras Dizains Projekts “Kūts pie upes” atbilst izaicinājumam izveidot apdzīvotu vietu, balstoties uz ekoloģisko iesaisti, un ierosina konkrētu lokālo risinājumu arhitektūras un ainavas savstarpējai iespiešanās problēmai. Tradicionālais mājas arhetips tiek nodots tā formu askētiskumam. Jumta ciedra jostas roze un zaļās šķembu sienas ēku slēpj mākslīgās ainavas zālē un krūmos. Aiz stikla sienas paveras skats uz akmeņaino upmalu.

Parfimērijas Lielveikals

Sense of Forest

Parfimērijas Lielveikals Caurspīdīga ziemas meža attēls kļuva par šī projekta iedvesmu. Dabīgā koka un granīta faktūru pārpilnība iegremdē skatītāju plastmasas straumē un dabas zīmju vizuālos iespaidos. Iekārtu rūpniecisko veidu mīkstina sarkanā un zaļā oksidētā vara krāsas. Veikals ir pievilcības un komunikācijas vieta vairāk nekā 2000 cilvēkiem katru dienu.

Parfimērijas Veikals

Nostalgia

Parfimērijas Veikals 1960.-70. Gadu industriālās ainavas iedvesmoja šo projektu. Metāla konstrukcijas, kas izgatavotas no karsti velmēta tērauda, rada reālu antiutopijas intonāciju. Sarūsējis, profilēts veco žogu loks rada pilnīgas vārda brīvības atmosfēru. Atvērtās tehniskās komunikācijas, nobružātais apmetums un granīta virsmas papildina sešdesmito gadu interjera industriālo šiku.