Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Māja

Basalt

Māja Veidots komfortam, kā arī ir elegants. Šis dizains ir patiesi pievilcīgs un ievērojams gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Funkcijās ietilpst ozola koksne, logi, kas izgatavoti, lai ienestu daudz saules gaismas, un tas ir nomierinošs acīm. Tas ir apburošs ar savu skaistumu un tehniku. Kad esat šajā mājā, jūs nevarat pamanīt mieru un oāzes sajūtu, kas jūs pārņem. Koku un apkārtējās vēsmas ar saules stariem padara šo māju par unikālu dzīvesvietu prom no rosīgās pilsētas dzīves. Bazalta māja ir uzcelta, lai iepriecinātu un uzņemtu dažādus cilvēkus.

Pagalma Un Dārza Dizains

Shimao Loong Palace

Pagalma Un Dārza Dizains Izmantojot dabisko un tekošo valodu, saprātīgu ainavas organizāciju, pagalmi ir savienoti viens ar otru vairākās dimensijās, savstarpēji caurlaidīgi un vienmērīgi pārveidoti. Prasmīgi izmantojot vertikālo stratēģiju, 4 metru augstuma atšķirība tiks mainīta uz projekta akcentu un iezīmi, izveidojot daudzlīmeņu, māksliniecisku, dzīvu, dabisku pagalma ainavu.

Piestātnes Renovācija

Dongmen Wharf

Piestātnes Renovācija Dongmenas piestātne ir tūkstoš gadu veca piestātne Čendu mātes upē. Sakarā ar pēdējo "vecpilsētas atjaunošanas" kārtu teritorija pamatā tika nojaukta un pārbūvēta. Projekts ir paredzēts, lai ar mākslas un jauno tehnoloģiju iejaukšanos pilsētas kultūras vietnē, kas būtībā ir pazudis, atspoguļotu krāšņo vēsturisko ainu, kā arī aktivizētu un atkārtoti ieguldītu ilgi miegaino pilsētas infrastruktūru pilsētas publiskajā īpašumā.

Viesnīca

Aoxin Holiday

Viesnīca Viesnīca atrodas Lužou, Sičuanas provincē, pilsētā, kas ir labi pazīstama ar savu vīnu, kuras dizainu iedvesmojusi vietējā vīna ala - telpa, kas izsauc lielu vēlmi izpētīt. Vestibils ir dabiskas alas rekonstrukcija, kuras saistītais vizuālais savienojums paplašina alas jēdzienu un vietējo pilsētvides faktūru līdz iekšējai viesnīcai, tādējādi veidojot atšķirīgu kultūras nesēju. Mēs augstu vērtējam pasažiera sajūtu, uzturoties viesnīcā, un ceram arī, ka materiāla faktūru, kā arī radīto atmosfēru varēs uztvert dziļākā līmenī.

Dzīvojamā Māja

Soulful

Dzīvojamā Māja Visa telpa ir balstīta uz mierīgumu. Visas fona krāsas ir gaišas, pelēkas, baltas utt. Lai līdzsvarotu telpu, telpā parādās dažas ļoti piesātinātas krāsas un dažas slāņveida faktūras, piemēram, tumši sarkanā krāsā, piemēram, spilveni ar unikālām izdrukām, piemēram, daži teksturēti metāla rotājumi . Tās foajē kļūst par krāšņām krāsām, vienlaikus piešķirot telpā arī atbilstošu siltumu.

Tirdzniecības Telpu Interjera Dizains

Studds

Tirdzniecības Telpu Interjera Dizains Studds Accessories Ltd ir divriteņu ķiveru un piederumu ražotājs. Ķiveres ar radzēm tradicionāli tika pārdotas vairāku zīmolu tirdzniecības vietās. Līdz ar to bija jārada zīmola identitāte, ko tā būtu pelnījusi. D'art konceptualizēja veikalu, piedāvājot novatoriskus pieskāriena punktus, piemēram, produktu virtuālo realitāti, interaktīvos skārienjutīgos galdus un ķiveres tīrīšanas mašīnas utt. Izmeklē ķiveru un piederumu veikalu, piesaistot ievērojamu skaitu klientu, ņemot vērā klientu mazumtirdzniecības braucienus uz nākamo līmeni.