Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafejnīca Un Restorāns

Roble

Kafejnīca Un Restorāns Ideja par tā dizainu tika ņemta no ASV steika un kūpinātavām, un pirmās fāzes izpētes grupas rezultātā pētnieku grupa nolēma izmantot koku un ādu ar tumšām krāsām, piemēram, melnu un zaļu, kā arī zeltu un rozi zelts tika ņemts ar siltu un vieglu luksusa gaismu. Dizaina raksturojums ir 6 lielas piekārtas lustras, kas sastāv no 1200 ar rokām darināta anodēta tērauda. Kā arī 9 metru bāra leti, kuru klāj 275 centimetrus garš lietussargs, kas sastāv no skaistām un atšķirīgām pudelēm, bez balstu aizseg bāra letes.

Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība

Technology Center

Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība Tehnoloģiskā centra arhitektoniskajā projektā kā vadlīnijas paredzēts integrēt arhitektūras ansambli apkārtējā ainavā, klusā un patīkamā telpā. Šī ideju raksturojošā ideja padara ansambli par humanizētu orientieri, kas paredzēts tā pētnieku intelektuālajai iegremdēšanai, kuri tajā darbosies, kas izteikts tā plastiskajā un konstruktīvajā nodomā. Pārsteidzošais un integrētais jumts ieliektā un izliektā formā gandrīz pieskaras akcentētajām horizontālajām līnijām, kas tādējādi nosaka arhitektoniskā kompleksa galvenās īpašības.

Interjera Dizains

Gray and Gold

Interjera Dizains Pelēkā krāsa tiek uzskatīta par garlaicīgu. Bet šodien šī krāsa ir viena no galvenajiem oderējumiem tādos stilos kā bēniņi, minimālisms un hi-tech. Pelēka krāsa dod priekšroku privātumam, mieram un atpūtai. Tas galvenokārt aicina cilvēkus, kuri strādā ar cilvēkiem vai ir iesaistīti izziņas prasībās, kā vispārēju interjera krāsu. Sienas, griesti, mēbeles, aizkari un grīdas ir pelēkas. Pelēkās krāsas nokrāsas un piesātinājums atšķiras tikai atšķirīgi. Zeltu pievienoja papildu detaļas un aksesuāri. To akcentē attēla rāmis.

Māja

Santos

Māja Izmantojot koksni kā galveno konstruktīvo elementu, māja divos līmeņos pārbīdās sekcijā, izveidojot stiklotu jumtu, lai tas integrētos kontekstā un ļautu iekļūt dabiskajam apgaismojumam. Divkāršā augstuma telpa atspoguļo šīs attiecības starp pirmo stāvu, augšējo stāvu un ainavu. Metāla jumts virs virsgaismas lido, pasargājot to no rietumu saules iedarbības un formāli atjaunojot tilpumu, ierāmē dabiskās vides redzējumu. Programma ir skaidri formulēta, izvietojot sabiedriskos lietojumus pirmajā stāvā un privātus lietojumus augšējā stāvā.

Komerciālais Interjera Dizains

KitKat

Komerciālais Interjera Dizains Pārstāvējiet koncepciju un vispārējo zīmolu novatoriskā veidā, izmantojot veikala dizainu, īpaši Kanādas tirgum un Yorkdale klientam. Izmantojot iepriekšējās uznirstošās informācijas un starptautisko vietu pieredzi, lai ieviestu jauninājumus un pārdomātu visu pieredzi. Izveidojiet īpaši funkcionālu veikalu, kas derētu ļoti intensīvas satiksmes un sarežģītas vietas apstākļos.

Interjera Dizains

Arthurs

Interjera Dizains Mūsdienu Ziemeļamerikas grils, kokteiļu atpūtas telpa un jumta terase, kas atrodas Toronto centrā, svinot izsmalcinātu klasisko ēdienkarti un padevīgus dzērienus ar parakstu. Artūra restorānā ir trīs atšķirīgas izklaides telpas (ēdamistabas zona, bārs un jumta iekšējais pagalms), kas vienlaikus jūtas gan intīmas, gan plašas. Griesti ir unikāli ar to, ka to konstrukcijā ir daudzpusīgi koka paneļi ar koka finieri, kas veidoti, lai uzlabotu telpas astoņstūra formu un atdarinātu griestu kristāla izskatu, kas karājas virs.