Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Darītava

Crombe 3.0

Vīna Darītava Crombé vīna darītavas veikala koncepcijas mērķis bija panākt, lai klienti izjustu pilnīgi jaunu iepirkšanās veidu. Pamatideja bija sākt no noliktavas izskata un izjūtas, kurai vēlāk pievienojām gaismu un smalkumu. Kaut arī vīni tiek pasniegti oriģinālajā iepakojumā, metāla rāmju tīras līnijas joprojām nodrošina pārzināšanu un perspektīvu. Katra pudele karājas rāmī tādā pašā slīpumā, kādā someljē viņiem kalpotu. 12 m plauktā atrodas šampanieši un skapīši. Katrā skapītī klienti var droši uzglabāt līdz 30 pudelēm.

Tirdzniecības Centrs

Fluxion

Tirdzniecības Centrs Šīs programmas iedvesma nāk no ant kalniem, kuriem ir unikāla struktūra. Lai arī skudru pakalnu iekšējā struktūra ir ļoti sarežģīta, tā var izveidot milzīgu un sakārtotu karaļvalsti. Tas parāda ļoti racionālu arhitektūras struktūru. Tikmēr graciozo skudru pakalnu iekšpusē tiek celta iespaidīga pils, kas šķiet īpaši izsmalcināta. Tāpēc dizaineris skudru gudrību izmanto, lai izveidotu gan māksliniecisku, gan labi izveidotu telpu, kā arī skudru pakalnus.

Izstāžu Kabīne

Onn Exhibition

Izstāžu Kabīne Onn ir augstas kvalitātes izstrādājumu izstrādājumu sajaukšanas tradīcijas ar mūsdienīgu dizainu, izmantojot kultūras vērtību meistarus. Onnas materiāli, krāsas un izstrādājumi ir dabas iedvesmoti, kas izgaismo tradicionālos varoņus ar mirdzuma garšu. Izstādes kabīne tika veidota, lai atkārtotu dabas ainu, izmantojot materiālus, kas tiek komplimentēti kopā ar izstrādājumiem, lai pats kļūtu par saskaņotu mākslas darbu.

Izstādes Dizains

Multimedia exhibition Lsx20

Izstādes Dizains Nacionālās valūtas lata atkārtotas ieviešanas 20. gadadienai tika veltīta multimediāla izstāde. Izstādes mērķis bija iepazīstināt ar trīsvienības ietvaru, uz kura balstījās mākslinieciskais projekts, proti, banknotes un monētas, autorus - 40 izcilus dažādu mākslinieku žanru māksliniekus - un viņu mākslas darbus. Izstādes koncepcijas cēlonis bija grafīts vai svins, kas ir zīmuļa, mākslinieku kopēja rīka, galvenā ass. Grafīta struktūra kalpoja par centrālo izstādes dizaina elementu.

Labsajūtas Centrs

Yoga Center

Labsajūtas Centrs Atrodas Kuveitas pilsētas aizņemtākajā rajonā, jogas centrs ir mēģinājums atdzīvināt Jassimas torņa pagraba stāvu. Projekta atrašanās vieta bija neparasta. Tomēr tas bija mēģinājums apkalpot sievietes gan pilsētas robežās, gan no apkārtējiem dzīvojamajiem rajoniem. Pieņemšanas zona centrā ir bloķēta gan ar skapīšiem, gan biroja zonu, nodrošinot vienmērīgu locekļu plūsmu. Pēc tam skapīšu laukums tiek izlīdzināts ar kāju mazgāšanas zonu, kas signalizē par “brīvu kurpju zonu”. No tā brīža ir koridors un lasītava, kas ved uz trim jogas istabām.