Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mācību Centrs

STARLIT

Mācību Centrs Mācību centrs Starlit ir paredzēts, lai sniegtu apmācību relaksējošā mācību vidē bērniem vecumā no 2 līdz 6 gadiem. Bērni Honkongā mācās zem augsta spiediena. Lai paplašinātu formu un telpu ar izkārtojuma palīdzību un piemērotu dažādām programmām, mēs izmantojam Senās Romas pilsētas plānojumu. Apļveida elementi ir kopīgi gar izstarojošajām asīm ass izvietojumā, lai ķēdi izveidotu klasi un studijas starp diviem atšķirīgiem spārniem. Šis mācību centrs ir paredzēts, lai radītu apburošu mācību atmosfēru ar vislielāko vietu.

Projekta nosaukums : STARLIT, Dizaineru vārds : Catherine Cheung, Klienta vārds : STARLIT LEARNING CENTRE.

STARLIT Mācību Centrs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.