Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Zīmola Identitāte BSA ir vietējā putna simbols Atlantijas debesīm, kas pārceļas pār domām un sapņiem par valstīm, dabas pilots, kas pārvadā cilvēkus, atmiņas, uzņēmējdarbību un uzņēmumus. SATA sanāksmē BSA vienmēr simbolizēs deviņu arhipelāga salu savienību vienā atlantiskā izaicinājumā: ņemt Azoru salu vārdu pasaulē un nest pasauli Azoru salām. BSA - Zilās salas Açor - no jauna izgudrots acor putns, taisns, iedvesmots no prototipu futūrisma, kas veidots uz tā unikālā ģenētiskā koda, kas ir asimetrisks, atšķirīgs un krāsains kā deviņas Azoru salas.

Projekta nosaukums : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Dizaineru vārds : SATA Airlines, Klienta vārds : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Zīmola Identitāte

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.