Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Trish House Yalding

Dzīvojamā Māja Mājas dizains izstrādāts, tieši reaģējot uz vietu un tās atrašanās vietu. Ēkas struktūra ir veidota, lai atspoguļotu apkārtējo mežu ar grāvējošajām kolonnām, kas attēlo koku stumbru un zaru neregulāros leņķus. Lieli stikla plankumi aizpilda spraugas starp struktūru un ļauj novērtēt ainavu un iestatījumu tā, it kā jūs skatītos ārā no koku stumbriem un zariem. Tradicionālais Kentish melnbaltais laika dēlis attēlo lapotni, kas iesaiņo ēku un norobežo telpas.

Projekta nosaukums : Trish House Yalding, Dizaineru vārds : Matthew Heywood, Klienta vārds : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Dzīvojamā Māja

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.