Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Tempo House

Dzīvojamā Māja Šis projekts ir pilnīga koloniālā stila mājas atjaunošana vienā no burvīgākajām apkaimēm Riodežaneiro. Izvietojot ārkārtas vietā, kas pilna ar eksotiskiem kokiem un augiem (slavenā ainavu arhitekta Burle Marksa oriģinālais ainavas plāns), galvenais mērķis bija integrēt ārējo dārzu ar iekšējām telpām, atverot lielus logus un durvis. Dekorācijai ir nozīmīgi itāļu un brazīliešu zīmoli, un tās ideja ir, lai tā būtu kā audekls, lai klients (mākslas kolekcionārs) varētu izstādīt savus iecienītos darbus.

Projekta nosaukums : Tempo House, Dizaineru vārds : Gisele Taranto, Klienta vārds : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Dzīvojamā Māja

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.