Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Oficiālais Veikals, Mazumtirdzniecība

Real Madrid Official Store

Oficiālais Veikals, Mazumtirdzniecība Veikala dizaina koncepcija ir balstīta uz pieredzi Santjago Bernabeu, koncentrējoties uz iepirkšanās pieredzi un iespaida radīšanu. Tā ir koncepcija, kas vienlaikus godina, slavē un iemūžina klubu, paziņojot, ka sasniegumi ir talanta, piepūles, cīņas, centības un apņēmības rezultāts. Projektā ietilpst koncepcijas dizains un komerciāla ieviešana, zīmolu veidošana, iesaiņošana, grafisko līniju un rūpniecisko mēbeļu dizains.

Projekta nosaukums : Real Madrid Official Store, Dizaineru vārds : sanzpont [arquitectura], Klienta vārds : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Oficiālais Veikals, Mazumtirdzniecība

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.