Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dizaina Studija Ar Galeriju

PARADOX HOUSE

Dizaina Studija Ar Galeriju Dalītā līmeņa noliktava, kas kļuvusi par šiksu multimediju dizaina studiju, Paradox House atrod perfektu līdzsvaru starp funkcionalitāti un stilu, vienlaikus atspoguļojot tā īpašnieka unikālo garšu un dzīves veidu. Tā izveidoja pārsteidzošu multimediju dizaina studiju ar tīrām, leņķiskām līnijām, kas izceļ ievērojamu dzeltenīgi tonētu stikla kasti mezzanine. Ģeometriskās formas un līnijas ir mūsdienīgas un iedvesmojošas, bet gaumīgi veidotas, lai nodrošinātu unikālu darba telpu.

Projekta nosaukums : PARADOX HOUSE, Dizaineru vārds : Catherine Cheung, Klienta vārds : .

PARADOX HOUSE Dizaina Studija Ar Galeriju

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.