Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Dizains

Suzhou MZS Design College

Interjera Dizains Šis projekts atrodas Sudžou, kas ir labi pazīstams ar tradicionālo ķīniešu dārza dizainu. Dizainere centās apvienot gan modernisma jūtas, gan Sudžou tautas valodu. Dizains ņem vērā tradicionālās Sudžou arhitektūras iezīmes, izmantojot baltas apmetuma sienas, mēness durvis un sarežģītu dārza arhitektūru, lai pārdomātu Sužou tautas valodu mūsdienu kontekstā. Mēbeles tika no jauna izveidotas ar pārstrādātiem zariem, bambusa un salmu virvēm ar studentu līdzdalību, kas šai izglītības telpai piešķīra īpašu nozīmi.

Restorāna Bārs Uz Jumta

The Atticum

Restorāna Bārs Uz Jumta Restorāna šarmam industriālā vidē ir jāatspoguļojas arhitektūrā un iekārtojumā. Melnais un pelēkais kaļķu apmetums, kas tika īpaši izstrādāts šim projektam, ir viens no pierādījumiem tam. Tā unikālā, raupjā struktūra iet cauri visām telpām. Detalizētajā izpildījumā apzināti tika izmantoti tādi materiāli kā neapstrādāts tērauds, kura metināšanas šuves un slīpēšanas pēdas palika redzamas. Šo iespaidu atbalsta muntin logu izvēle. Šiem aukstajiem elementiem kontrastē silts ozola koks, ar rokām ēvelēts skujiņas parkets un pilnībā apstādīta siena.

Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.

Daudzfunkcionālais Komplekss

Crab Houses

Daudzfunkcionālais Komplekss Plašajā Silēzijas zemienes līdzenumā viens maģisks kalns stāv viens pats, noslēpumainas miglas klāts, paceļoties pār gleznaino Sobotkas pilsētu. Tur, starp dabas ainavām un leģendāro atrašanās vietu, plānots izveidot Krabju māju kompleksu: pētniecības centru. Kā daļa no pilsētas revitalizācijas projekta tai ir jāatbrīvo radošums un novatorisms. Vieta pulcē zinātniekus, māksliniekus un vietējo sabiedrību. Paviljonu formu iedvesmojuši krabji, kas ieplūst viļņojošā zāles jūrā. Tās tiks izgaismotas naktī, atgādinot ugunskurus, kas lidinās virs pilsētas.

Aptieka

Izhiman Premier

Aptieka Jaunais Izhiman Premier veikala dizains attīstījās, radot modernu un mūsdienīgu pieredzi. Dizainere izmantoja atšķirīgu materiālu un detaļu kombināciju, lai apkalpotu katru izstādīto priekšmetu stūri. Katrs eksponēšanas laukums tika aplūkots atsevišķi, pētot materiālu īpašības un izstādītās preces. Materiālu savienojuma izveide, sajaucot Kalkutas marmoru, riekstkoka koku, ozola koku un stiklu vai akrilu. Rezultātā pieredze tika balstīta uz katru funkciju un klienta vēlmēm ar modernu un elegantu dizainu, kas ir savietojams ar pasniegtajiem eksponētajiem priekšmetiem.

Rūpnīca

Shamim Polymer

Rūpnīca Rūpnīcai ir jāuztur trīs programmas, tostarp ražošanas iekārta un laboratorija un birojs. Definētu funkcionālo programmu trūkums šāda veida projektos ir iemesls to nepatīkamajai telpiskajai kvalitātei. Šis projekts mēģina atrisināt šo problēmu, izmantojot cirkulācijas elementus, lai sadalītu nesaistītas programmas. Ēkas dizains griežas ap divām tukšām telpām. Šīs tukšās telpas rada iespēju atdalīt funkcionāli nesaistītas telpas. Tajā pašā laikā darbojas kā viduspagalms, kur katra ēkas daļa ir savienota viena ar otru.