Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Soulful

Dzīvojamā Māja Visa telpa ir balstīta uz mierīgumu. Visas fona krāsas ir gaišas, pelēkas, baltas utt. Lai līdzsvarotu telpu, telpā parādās dažas ļoti piesātinātas krāsas un dažas slāņveida faktūras, piemēram, tumši sarkanā krāsā, piemēram, spilveni ar unikālām izdrukām, piemēram, daži teksturēti metāla rotājumi . Tās foajē kļūst par krāšņām krāsām, vienlaikus piešķirot telpā arī atbilstošu siltumu.

Tirdzniecības Telpu Interjera Dizains

Studds

Tirdzniecības Telpu Interjera Dizains Studds Accessories Ltd ir divriteņu ķiveru un piederumu ražotājs. Ķiveres ar radzēm tradicionāli tika pārdotas vairāku zīmolu tirdzniecības vietās. Līdz ar to bija jārada zīmola identitāte, ko tā būtu pelnījusi. D'art konceptualizēja veikalu, piedāvājot novatoriskus pieskāriena punktus, piemēram, produktu virtuālo realitāti, interaktīvos skārienjutīgos galdus un ķiveres tīrīšanas mašīnas utt. Izmeklē ķiveru un piederumu veikalu, piesaistot ievērojamu skaitu klientu, ņemot vērā klientu mazumtirdzniecības braucienus uz nākamo līmeni.

Kafejnīcas Interjera Dizains

Quaint and Quirky

Kafejnīcas Interjera Dizains Quaint & Quirky Desertu nams ir projekts, kas parāda mūsdienīgu mūsdienu atmosfēru ar dabas pieskārienu, kas precīzi atspoguļo gardos kārumus. Komanda vēlas izveidot norises vietu, kas būtu patiesi unikāla, un viņi iedvesmu meklēja putna ligzdā. Pēc tam šī koncepcija tika atdzīvināta, izmantojot sēdvietu podi, kas kalpo kā telpas galvenā iezīme. Visu kopumu spilgtā struktūra un krāsas palīdz radīt vienveidības sajūtu, kas sasaista zemi un mezonīna grīdu, pat ja tie piešķir atmosfērai pieskārienu uzmanību.

Kafejnīcas Interjera Dizains

& Dough

Kafejnīcas Interjera Dizains Klienta galvenā mītne atrodas Japānā, kur ir 1300 virtuļu veikalu zīmolu veikali, un Dough ir kafejnīcas zīmols, kas tiks jaunizveidots, un tas ir pirmais veikals, kas rīko grandiozu atvēršanu. Mēs uzsvērām mūsu klienta sniegto spēku un atspoguļojām tos dizainā. Izmantojot mūsu klienta spēkus, viens no šīs kafejnīcas pirmajiem raksturīgajiem punktiem ir saistība starp pirkšanas leti un virtuvi. Izveidojot sienu un sabalansētu logu, mūsu klients labi pārvalda šo darbības stilu, padarīs klientu plūsmu vienmērīgāku.

Restorāns

La Boca Centro

Restorāns La Boca Centro ir uz trim gadiem ierobežota bāru un ēdienu zāle, kuras mērķis ir attīstīt kultūras apmaiņu, kuras tēma ir spāņu un japāņu virtuve. Apmeklējot rosīgo Barselonu, skaistā pilsētas pievienošana un mijiedarbība ar jautrajiem, augstsirdīgajiem cilvēkiem Katalonijā ir iedvesmojusi mūsu dizainu. Tā vietā, lai uzstātos uz pilnīgu reproducēšanu, mēs koncentrējāmies uz lokalizāciju daļēji, lai iegūtu oriģinālumu.

Bāra Restorāns

IL MARE

Bāra Restorāns Šajā restorānā mēs pieņēmām koncepciju “sagriezts un ielīmējams dizains”. Lai darbotos vairākos restorānos, ir nenovērtējami izmantot smalkus proteīna kombinācijas dizaina gabalus. Piemēram, arkas veidotā forma, kas savieno kolonnu un griestus, kļūs par vienu dizaina gabalu un noteikti nonāks krietni virs sola vai bāra letes. Protams, to var vienkārši izmantot arī kā atmosfēras dalīšanu. Faktiski vēl trīs restorāni jau ir pabeigti, un šis “sagrieztais un ielīmējamais dizains” ir devis labvēlīgu efektu.