Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle

CHAMELEON

Izstāžu Zāle Atpūtas telpas tēma ir tehnoloģija, kas apkalpo izstāžu vietas.Tehnoloģiskās līnijas uz griestiem un sienām, kas veidotas kā kurpju tehnoloģijas paušana, kuras tiek demonstrētas visās izstāžu zālēs, importē un tiek ražotas rūpnīcā, kas atrodas blakus ēkai.Grīdas un sienas, kas projektēja ar brīvu formu, kamēr ideāli tiek apkopota, izmantojiet CAD-CAM tehnoloģiju.Barrisol, kas ražo Francijā, mdf laku mēbeles, kas tiek ražotas Stambulas Eiropas pusē, RGB Led sistēmas, kuras ražo Stambulas Āzijas pusē, bez mērījumiem un mēģinājumiem uz piekaramajiem griestiem .

Projekta nosaukums : CHAMELEON, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Izstāžu Zāle

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.