Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Rokassoma, Vakara Soma

Tango Pouch

Rokassoma, Vakara Soma Tango maisiņš ir izcila soma ar patiesi inovatīvu dizainu. Tas ir valkājams mākslas darbs, ko nēsā rokas rokturis, ar kuru tas ļauj jums atbrīvot rokas. Iekšpusē ir pietiekami daudz vietas, un salokāmā magnēta aizdares konstrukcija nodrošina negaidīti vieglu un plašu atvēršanu. Pouch ir izgatavots ar mīkstu, vaskotu teļa ādas ādu neticami patīkamam roktura pieskārienam un pufīgajiem sānu ieliktņiem, ar nolūku pretstatā konstruētākam galvenajam korpusam, kas izgatavots no tā saucamās stiklotās ādas.

Projekta nosaukums : Tango Pouch, Dizaineru vārds : Anne-Christin Schmitt, Klienta vārds : Gretchen.

Tango Pouch Rokassoma, Vakara Soma

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.