Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Portatīvais Skaļrunis

Ballo

Portatīvais Skaļrunis Šveices dizaina studija BERNHARD | BURKARD projektēja OYO unikālu skaļruni. Runātāja forma ir perfekta sfēra, kurai nav faktiskā statīva. BALLO skaļrunis liek, rullē vai karājas 360 grādu mūzikas baudīšanai. Dizains seko minimālisma dizaina principiem. Krāsainā josta sakausē divas puslodes. Tas aizsargā skaļruni un palielina basa signālus, guļot uz virsmas. Skaļrunim ir iebūvēts uzlādējams litija akumulators un tas ir savietojams ar lielāko daļu audio ierīču. 3,5 mm ligzda ir regulārs austiņu spraudnis. BALLO skaļrunis ir pieejams desmit dažādās krāsās.

Projekta nosaukums : Ballo, Dizaineru vārds : Bernhard Burkard, Klienta vārds : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Portatīvais Skaļrunis

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.