Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Kolekcija

Up

Vannas Istabas Kolekcija Emanuele Pangrazi izstrādātā vannas istabas kolekcija augšpusē parāda, kā vienkārša koncepcija var radīt inovācijas. Sākotnējā ideja ir uzlabot komfortu, nedaudz sagāžot sanitārijas sēdvietu plakni. Šī ideja pārvērtās par galveno dizaina tēmu, un tā ir sastopama visos kolekcijas elementos. Galvenā tēma un stingrās ģeometriskās attiecības piešķir kolekcijai mūsdienu stilu, kas atbilst Eiropas gaumei.

Projekta nosaukums : Up, Dizaineru vārds : Emanuele Pangrazi, Klienta vārds : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Vannas Istabas Kolekcija

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.