Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Studentu Kopmītne

Koza Ipek Loft

Studentu Kopmītne Koza Ipek Loft projektēja studija craft312 kā studentu viesu namu un jauniešu centru ar ietilpību 240 gultasvietas 8000 m2 platībā. Koza Ipek Bēniņu būvēšana tika pabeigta 2013. gada maijā. Kopumā viesu nama ieeja, piekļuve jauniešu centram, restorāns, konferenču telpa un foajē, mācību zāles, telpas un administratīvie biroji 12 stāvu ēkas daudzkārtņos, kas sastāv no inovatīvas, modernas un ir izveidotas ērtas dzīvojamās telpas. Istabas 2 personām centrālajās kamerās sakārtotas atbilstoši katram stāvam, diviem nodalījumiem un 24 personām.

Projekta nosaukums : Koza Ipek Loft, Dizaineru vārds : Craft312 Studio, Klienta vārds : Craft312 Studio Partnership.

Koza Ipek Loft Studentu Kopmītne

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.