Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle

Segmentation

Izstāžu Zāle Interpretējot vietu, nevar aizmirst par maigajām apavu līnijām. Lai pārstāvētu citas grupas elegantos apavus, kas ir redzami šajā vietā, otrā slāņa griesti un astoņi ekskluzīva dizaina apgaismojuma komponenti, vienlaikus radot noskaņu, vienlaikus liekot justies pašam ar amorfu līniju šajā vietā.

Projekta nosaukums : Segmentation, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

Segmentation Izstāžu Zāle

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.