Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroju Ēka

Jansen Campus

Biroju Ēka Ēka ir pārsteidzošs jauns horizonta papildinājums, kas savieno industriālo zonu un vecpilsētu, un tās trīsstūrveida formas iegūst no tradicionālajiem Oberriet slīpajiem jumtiem. Projekts integrē novatoriskas tehnoloģijas, ietver jaunas detaļas un materiālus un atbilst stingriem Šveices “Minergie” ilgtspējīgas būvniecības standartiem. Fasāde ir pārklāta ar tumšu, iepriekš perforētu Rheinzink sietu, kas rada apkārtnes koka ēku toņu blīvumu. Pielāgotās darba telpas ir atvērtas plānojuma, un ēkas ģeometrija sadala Rheintal skatu.

Projekta nosaukums : Jansen Campus, Dizaineru vārds : Davide Macullo Architects, Klienta vārds : .

Jansen Campus Biroju Ēka

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.