Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.

Daudzfunkcionālais Komplekss

Crab Houses

Daudzfunkcionālais Komplekss Plašajā Silēzijas zemienes līdzenumā viens maģisks kalns stāv viens pats, noslēpumainas miglas klāts, paceļoties pār gleznaino Sobotkas pilsētu. Tur, starp dabas ainavām un leģendāro atrašanās vietu, plānots izveidot Krabju māju kompleksu: pētniecības centru. Kā daļa no pilsētas revitalizācijas projekta tai ir jāatbrīvo radošums un novatorisms. Vieta pulcē zinātniekus, māksliniekus un vietējo sabiedrību. Paviljonu formu iedvesmojuši krabji, kas ieplūst viļņojošā zāles jūrā. Tās tiks izgaismotas naktī, atgādinot ugunskurus, kas lidinās virs pilsētas.

Aptieka

Izhiman Premier

Aptieka Jaunais Izhiman Premier veikala dizains attīstījās, radot modernu un mūsdienīgu pieredzi. Dizainere izmantoja atšķirīgu materiālu un detaļu kombināciju, lai apkalpotu katru izstādīto priekšmetu stūri. Katrs eksponēšanas laukums tika aplūkots atsevišķi, pētot materiālu īpašības un izstādītās preces. Materiālu savienojuma izveide, sajaucot Kalkutas marmoru, riekstkoka koku, ozola koku un stiklu vai akrilu. Rezultātā pieredze tika balstīta uz katru funkciju un klienta vēlmēm ar modernu un elegantu dizainu, kas ir savietojams ar pasniegtajiem eksponētajiem priekšmetiem.

Rūpnīca

Shamim Polymer

Rūpnīca Rūpnīcai ir jāuztur trīs programmas, tostarp ražošanas iekārta un laboratorija un birojs. Definētu funkcionālo programmu trūkums šāda veida projektos ir iemesls to nepatīkamajai telpiskajai kvalitātei. Šis projekts mēģina atrisināt šo problēmu, izmantojot cirkulācijas elementus, lai sadalītu nesaistītas programmas. Ēkas dizains griežas ap divām tukšām telpām. Šīs tukšās telpas rada iespēju atdalīt funkcionāli nesaistītas telpas. Tajā pašā laikā darbojas kā viduspagalms, kur katra ēkas daļa ir savienota viena ar otru.

Interjera Dizains

Corner Paradise

Interjera Dizains Tā kā vietne atrodas stūra zemes gabalā intensīvas satiksmes pilsētā, kā tā var atrast mieru trokšņainā apkārtnē, vienlaikus saglabājot grīdas priekšrocības, telpisko praktiskumu un arhitektūras estētiku? Šis jautājums sākumā ir padarījis dizainu diezgan sarežģītu. Lai lielā mērā palielinātu dzīvesvietas privātumu, vienlaikus saglabājot labus apgaismojuma, ventilācijas un lauka dziļuma apstākļus, dizainers izteica drosmīgu priekšlikumu izveidot interjera ainavu. Tas ir, uzbūvēt trīsstāvu kubisku ēku un pārvietot priekšējo un aizmugurējo pagalmu uz ātriju. , veidot apstādījumu un ūdens ainavu.

Dzīvojamā Māja

Oberbayern

Dzīvojamā Māja Dizainere uzskata, ka telpas dziļums un nozīme dzīvo ilgtspējībā, kas izriet no savstarpēji saistīta un līdzatkarīga cilvēka, telpas un vides vienotības; līdz ar to, izmantojot milzīgus oriģinālos materiālus un pārstrādātus atkritumus, šī koncepcija tiek realizēta dizaina studijā, apvienojot māju un biroju, lai radītu dizaina stilu, kas sadzīvo ar vidi.