Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Radošā Rekonstruēšana

Redefinition

Radošā Rekonstruēšana Projekta īss apraksts bija kalnu konteksta saglabāšana, neizstarojot zemniecisko atmiņu par dominējošajām kalnu dzīvojamo māju tipoloģijām. Tas ietvēra tipiskas kalnu mājas kapitālo atjaunošanu. Viss tiks izgatavots uz vietas, par pamatmateriāliem izmantojot metālu, priedes koksni un minerālu minerālus, cilvēku darbu un zināšanas. Galvenā ideja bija ļaut objektiem iegūt lietojumu un sentimentālu vērtību pēc tam, kad īpašnieki tos uzskatīs par noderīgiem un pazīstamiem, kā arī projektēt, ņemot vērā materiālu pārveidojošo spēku.

Restorāns

100 Bites Dessert

Restorāns Iekarošana kā dizaina tēma, grafiskie portreti, zobu modeļi, slavenību galvas vizuālie attēli ir visas galvenās iezīmes, kas palīdz stimulēt katra klienta garšas kārpiņas. Sākot ar izdomātajiem brūnā un baltā grafiskajiem griestiem, līdz baltajai supergrafiskajai sienai, līdz glīti izkārtotajai preču vitrīnai, kā arī ar 100 nokojošām ikonām, kas attēlo dažādas desmitgades, bagātīgi veidots melnā humora aromāts mulsina.

Korporatīvais Dizains

Vivifying Minimalism

Korporatīvais Dizains Rezultāts bija radīt mūsdienīgu telpu, kas pielāgotu terapijas, balstoties uz progresīvām tehnoloģijām, vienlaikus piedāvājot klasiskās spa procedūras. Rezultātā iegūtais priekšlikums bija izveidot dinamisku telpu, kas rada zinātnisko laboratoriju taupību, vienlaikus pievienojot siltā klasiskā interjera pazīstamās konotācijas. Iedvesma zemes vestibilā nāca no dzen filozofijas un kosmosa divādiskā rakstura. Baltais lavaplasters norāda uz klīnisku baltu un zinātnisku iemeslu, šokolādes brūns no klasiskās paletes, norādot uz cilvēka vēlmju gaumīgu pieskaņu.

Medicīnas Centrs

Neo Derm The Center

Medicīnas Centrs Tas ir veidots, lai rezonētu līniju tēmu, un kaļķu krāsas izceltie elementi ir pietiekami, lai parādītu drūmo un enerģisko dizaina īpatnību šim konkrētajam ādas kopšanas centram. Baltu griestu līniju stari darbojas visā baltajos griestos un ar dinamiku stiepjas uz apkārtējo telpu. Relaksācijas zona, kas atrodas blakus reģistratūrai, ir iestatīta uz kaļķa uz kaļķa krāsas toņa no mēbelēm līdz paklājam, kas uzsver jauno un atjaunoto zīmola būtību, pārskatot Viktorijas ostu.

Izstāžu Un Sarunu Telpa

All Love in Town Sales Center

Izstāžu Un Sarunu Telpa Tirdzniecības telpa varētu būt arī uz uzņēmējdarbību orientēta darbības joma, kas ir pilna ar mākslu un estētiku, tāpat kā teātris un muzejs. Daudzi dizaineri nekad nav domājuši, ka intensīva cilvēku un apkārtnes apvienošana kļūst tik būtiska, nekā mēs jebkad gaidījām. Mēs izveidojām interjera telpu, kas, iespiežot cilvēkus, iekļāvās tajā, izmantojot visdārgākos materiālus - spuldzes, Ping Pong un Ziemassvētku rotājumu bumbiņas -, izmantojot trīs materiālus, parādīja leģendu par nekustamā īpašuma pārdošanu apdares pārdošanas uzdevumos trīs mēnešus tajā laikā visā nozarē, ņemot vērā atšķirīgo dizainu.

Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino “Pikselis” ir attēlu pamatelements, dizainers pēta kustības un pikseļa attiecības, lai kļūtu par šī dizaina tēmu. “Pikselis” tiek izmantots dažādās kino vietās. Kastes lielajā zālē ir milzīgs izliekts apvalks, ko veido vairāk nekā 6000 nerūsējošā tērauda paneļu gabali. Objekta sienas tiek rotātas ar milzīgu daudzumu kvadrātveida joslu, kas izvirzītas no sienas, un tādējādi tiek uzrādīts krāšņs kino nosaukums. Šajā kinoteātrī ikviens varētu izbaudīt lielisko digitālās pasaules atmosfēru, ko rada visu “Pixel” elementu kohēzija.