Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Birojs

White Paper

Birojs Audekliem līdzīgais interjers materializē vietu dizaineru radošajam ieguldījumam un rada iespējas neskaitāmai dizaina procesa izstādei. Katra projekta gaitā sienas un dēļi tiek pārklāti ar pētījumiem, dizaina skicēm un prezentācijām, reģistrējot katra dizaina attīstību un kļūstot par dizainera dienasgrāmatu. Baltas grīdas un misiņa durvis, kuras unikāli un drosmīgi tiek izmantotas robustai ikdienas lietošanai, vāc darbinieku un klientu pēdas un pirkstu nospiedumus, liecinot par uzņēmuma izaugsmi.

Kafejnīca

Aix Arome Cafe

Kafejnīca Kafejnīca ir vieta, kur apmeklētāji izjūt līdzāspastāvēšanu ar okeāniem. Milzīga olu formas struktūra, kas novietota telpas vidū, vienlaikus darbojas kā kasieris un kafijas padeve. Ikonisko kabīnes izskatu iedvesmo tumša un blāva kafijas pupiņa. Divas lielas atveres “lielās pupiņas” abās pusēs priekšpusē kalpo kā labs ventilācijas un dabiskās gaismas avots. Kafejnīca nodrošināja garu galdu, piemēram, astoņkāju ķekaru un burbuļus. Šķietami nejauši piekārtās lustras atgādina zivju skatu uz ūdens virsmu, spīdīgi ripples absorbē mājīgu saules gaismu no plašajām baltajām debesīm.

Ceļojumu Izstāde

Boom

Ceļojumu Izstāde Šis ir moderna modes zīmola izstādes Ķīnā izstādes dizaina projekts. Šīs izrādes tēma izceļ jauniešu iespējas stilizēt savu tēlu un simbolizē sprādzienbīstamo troksni, ko šī izrāde izraisīja sabiedrībā. Zigzaga forma tika izmantota kā galvenais vizuālais elements, taču ar dažādu konfigurāciju, ja to pielietoja kabīnēs dažādās pilsētās. Izstāžu kabīņu struktūra bija “detaļu komplekts”, kas tika izgatavots rūpnīcā un uzstādīts uz vietas. Dažas detaļas var atkārtoti izmantot vai pārveidot, lai izveidotu jaunu kabīnes dizainu nākamajai izstādes pieturvietai.

Tirdzniecības Birojs

Chongqing Mountain and City Sales Office

Tirdzniecības Birojs “Kalns” ir galvenā tirdzniecības biroja tēma, kuru iedvesmojis Čuncjinas ģeogrāfiskais fons. Pelēko bumbiņu raksts uz grīdas veidojas trīsstūrveida formā; un, lai parādītu “kalna” jēdzienu, uz funkciju sienām un neregulāras formas uztveršanas skaitītājiem ir daudz nepāra un asu leņķu un stūru. Turklāt kāpnes, kas savieno grīdas, ir izveidotas kā caurbraukšana caur alu. Tikmēr no griestiem tiek pakārti LED gaismekļi, kas imitē lietus ainavu ielejā un rada dabisku sajūtu, lai mīkstinātu visu iespaidu.

Kokteiļu Bārs

Gamsei

Kokteiļu Bārs Kad Gamsei tika atvērts 2013. gadā, hiperlocālisms tika ieviests prakses jomā, kas līdz tam galvenokārt bija saistīta tikai ar pārtikas produktiem. Gamsei kokteiļu sastāvdaļas ir savvaļas barībā vai audzē vietējie artēziskie zemnieki. Bāra interjers ir skaidrs šīs filozofijas turpinājums. Tāpat kā kokteiļi, arī Buero Vāgners visus materiālus iegādājās uz vietas un cieši sadarbojās ar vietējiem ražotājiem, lai ražotu individuālus risinājumus. Gamsei ir pilnībā integrēts jēdziens, kas kokteiļa dzeršanas notikumu pārvērš jaunā pieredzē.

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija

ajando Next Level C R M

Korporatīvās Arhitektūras Koncepcija ajando Loft Concept: Informācija ir mūsu Visuma būvmateriāls. Manheimas ostas rajonā, Vācijā, ir izveidots ļoti neparasts bēniņi. Pilna ajando komanda tajā dzīvos un strādās, sākot ar 2013. gada janvāri. Ar bēniņu korporatīvās arhitektūras koncepciju aizvien ir arhitekts Pēteris Staseks un arhitektu birojs loftwerk, kas atrodas Karlsrūē. To iedvesmoja Wheeler kvantu fizika, Jozefa M. Hofmaņa arhitektūra un, protams, ajando informācijas ekspertīze: "Informācija padara pasauli apļveida kārtu". Ilonas Koglinas bezmaksas žurnālistes teksts