Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

DA AN H HOUSE

Dzīvojamā Māja Tā ir pielāgota dzīvesvieta, kuras pamatā ir lietotāji. Iekštelpu atklātā telpa savieno dzīvojamo istabu, ēdamistabu un mācību telpu, izmantojot brīvās satiksmes plūsmu, un tā arī ienes no zaļuma un gaismas no balkona. Ekskluzīvi mājdzīvnieku vārti ir atrodami katra ģimenes locekļa istabā. Plakana un netraucēta satiksmes plūsma ir veidota pēc durvju norādes. Iepriekš minētais dizaina uzsvars ir paredzēts tā, lai tas atbilstu lietotāja ieradumiem, ergonomiskai un radošai ideju kombinācijai.

Skaistumkopšanas Salons

Shokrniya

Skaistumkopšanas Salons Projektētāja mērķis bija luksusa un iedvesmojoša vide, radot atsevišķas telpas ar dažādām funkcijām, kas vienlaikus ir visas struktūras daļas. Projekta idejas attīstīšanai tika izvēlēta smilškrāsas krāsa kā viena no Irānas luksusa krāsām. Kastīšu formā laukumi parādās divās krāsās. Šīs kastes ir slēgtas vai daļēji aizvērtas bez akustiskiem vai ožas traucējumiem. Klientam būs pietiekami daudz vietas, lai piedzīvotu privātu gājēju celiņu.Adekvāts apgaismojums, pareiza augu izvēle un atbilstoša toni citu materiālu krāsas bija nozīmīgas problēmas.

Restorāns

MouMou Club

Restorāns Būdams Shabu Shabu, restorāna dizains pieņem koka, sarkanās un baltās krāsas, lai radītu tradicionālu sajūtu. Izmantojot vienkāršas kontūrlīnijas, klienti var vizuāli pievērst uzmanību parādītajiem ziņojumiem par pārtiku un diētām. Tā kā galvenā problēma ir ēdienu kvalitāte, restorāns ir iekārtots ar svaigu ēdienu tirgus elementiem. Liela svaigu pārtikas produktu tirgus fona veidošanai tiek izmantoti celtniecības materiāli, piemēram, cementa sienas un grīda. Šī iestatīšana imitē reālas tirgus pirkšanas aktivitātes, kurās klienti pirms izvēles var redzēt pārtikas kvalitāti.

Mākslas Veikals

Kuriosity

Mākslas Veikals Kuriosity ir tiešsaistes mazumtirdzniecības platforma, kas saistīta ar šo pirmo fizisko veikalu un piedāvā modes, dizaina, roku darbu un mākslas darbu izvēli. Kuriosity ir vairāk nekā parasts mazumtirdzniecības veikals, un tas ir izstrādāts kā atklātas pieredzes kurts, kur piedāvātie produkti tiek papildināti ar bagātīgu interaktīvo multivides slāni, kas kalpo klienta piesaistīšanai un saiknei ar to. Kuriosity ikoniskā bezgalības kārbas loga displejs maina krāsu, lai pievilinātu, un, kad klienti iet garām, aiz slēptajiem izstrādājumiem kastēs aiz šķietami bezgalīgā stikla portāla iedegas, aicinot viņus iekāpt.

Jaukta Tipa Ēka

GAIA

Jaukta Tipa Ēka Gaia atrodas netālu no nesen ierosinātās valdības ēkas, kurā ietilpst metro pietura, liels iepirkšanās centrs un pilsētas vissvarīgākais pilsētas parks. Jaukta tipa ēka ar savu skulpturālo kustību darbojas kā radošs piesaistītājs biroju, kā arī dzīvojamo telpu iedzīvotājiem. Tam nepieciešama pārveidota sinerģija starp pilsētu un ēku. Daudzveidīgā programmēšana visu dienu aktīvi iesaista vietējo audumu, kļūstot par katalizatoru tam, kas neizbēgami drīz kļūs par karsto punktu.

Tirdzniecības Birojs

The Curtain

Tirdzniecības Birojs Šī projekta dizainam ir unikāla pieeja metāla sietu izmantošanai kā risinājumu praktiskiem un estētiskiem mērķiem. Caurspīdīgais metāla siets rada aizkara slāni, kas var aizmiglot robežu starp iekštelpu un āra telpu - pelēko telpu. Caurspīdīgā aizkara radītais telpas dziļums rada bagātīgu telpiskās kvalitātes līmeni. Pulēta nerūsējošā tērauda metāla sieta mainās dažādos laika apstākļos un dažādos dienas periodos. Acs ar elegantu ainavu atspoguļojums un caurspīdīgums rada mierīgu ķīniešu stila ZEN telpu.