Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ādas Kopšanas Iepakojums

Bionyalux

Ādas Kopšanas Iepakojums Ādas atjaunošanas jēdziens jaunos ādas kopšanas līdzekļos sakrīt ar nulles nastām, kas saistītas ar bagasse pārstrādi, vides aizsardzību un ekoloģisko koncepciju. No produkta īpašībām, kas raksturīgi 60 dienu pārtikas produktu ierobežotam glabāšanas laikam 30 dienu ilgas ādas uzlabošanas procedūras laikā, 30 un 60 tiek izvēlēti par produkta vizuālās atpazīšanas simbolu un trīs lietošanas posmi, 1,2, 3 ir integrēti redzējumā.

Projekta nosaukums : Bionyalux, Dizaineru vārds : 33 and Branding, Klienta vārds : BIONYALUX.

Bionyalux Ādas Kopšanas Iepakojums

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.