Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Atzinība

The Kala Foundation

Mākslas Atzinība Indijas gleznām jau sen pastāv globāls tirgus, taču interese par Indijas mākslu ir atpalikusi ASV. Lai veicinātu izpratni par dažādiem Indijas tautas gleznu stiliem, Kala fonds ir izveidots kā jauna platforma, lai demonstrētu gleznas un padarītu tās pieejamākas starptautiskajam tirgum. Fonds sastāv no tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes, izstādes ar redakcijas grāmatām un produktiem, kas palīdz pārvarēt plaisu un savienot šīs gleznas ar lielāku auditoriju.

Projekta nosaukums : The Kala Foundation, Dizaineru vārds : Palak Bhatt, Klienta vārds : Palak Bhatt.

The Kala Foundation Mākslas Atzinība

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.