Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Xin Ming Yuen

Restorāns Ieeja ir kontrastējošu materiālu, struktūru un krāsu parāde. Reģistratūras zona ir mierīga komforta telpa. Labvēlīgos modeļos sastopamas rotaļīgas dekorācijas. Aiz muguras ir dinamiska joslas zona miera stāvoklī. Tradicionālā ķīniešu personāža Hui modeļa vadītās gaismas papildina futūrisma izjūtu. Ēdināšanas zona ir iet caur delikāti rotātu klostera klosteri. Rotāts ar ziedu, ogļhidrātu zivju attēliem, reljefiem vitrāžu ekrāniem un senajiem ārstniecības augu Bai Zi skapjiem, tas ir vizuāls ceļojums pa laiku un modes relikvijas.

Tirdzniecības Telpas

Portugal Vineyards

Tirdzniecības Telpas Portugāles vīna dārzu koncepcijas veikals ir pirmais tiešsaistes vīnu speciālistu uzņēmuma fiziskais veikals. Veikals, kas atrodas blakus uzņēmuma galvenajai mītnei, vērsts pret ielu un aizņem 90 m2, tas sastāv no atvērtā plāna, kurā nav starpsienu. Interjers ir akli balts un minimāla telpa ar apļveida cirkulāciju - balts audekls, lai Portugāles vīns spīdētu un tiktu parādīts. Plaukti ir izgriezti no sienām, atsaucoties uz vīna terasēm, izmantojot 360 grādu ieskaujošu mazumtirdzniecības pieredzi bez skaitītāja.

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana Horizontālās un vertikālās līnijas krustojas, veidojot režģi. Katrs režģis ir komunikāciju platforma, kas ir arī viskija bāra dizaina koncepcijas avots. Runājot par enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību, dizaineris visā joslā izmantoja LED enerģijas taupīšanas spuldzes. Lai uzturētu gaisa kvalitāti bārā, dizains izmanto logus no ziemeļiem uz dienvidiem, kas var nodrošināt dabiskā gaisa pāreju.

Izstāžu Zāle

City Heart

Izstāžu Zāle Sākot no pilsētas arhitektūras līdz indeksam, lai saprastu un nosvērtu dizaina līdzsvaru, pilsētas izteiksme tiek kondensēta trīs stūru telpā, izmantojot pilsētas būvniecību un attīstību, lai veicinātu uzņēmumus, pilsētu un cilvēku perspektīvu par pilsētas un pilsētas īpašību un pilsētas izmaiņām klimata locīšana apmaiņā, lai izteiktu dizainera izpratni par pilsētu, vairāk apskatiet pilsētas pagātni, lai redzētu viņa nākotni.

Jāšanas Komplekss

Emerald

Jāšanas Komplekss Visaptverošs arhitektūras un telpisko projektu attēls apvieno visas sešas ēkas, atklājot katras funkcionālo identitāti. Arēnu un staļļu paplašinātas fasādes, kas vērstas uz administratīvo salikto kodolu. Sešpusēja ēka kā kristāla režģis balstās koka rāmī tāpat kā kaklarotā. Sienas trīsstūri, kas dekorēti ar stikla izkliedi kā smaragda detaļas. Izliekta balta konstrukcija izceļ galveno ieeju. Fasāžu režģis ir arī daļa no iekšējās telpas, kur vide tiek uztverta caur caurspīdīgu tīmekli. Interjeri turpina koka konstrukciju tēmu, izmantojot elementu mērogu proporcionālākam cilvēka mērogam.

Kafejnīca

Perception

Kafejnīca Šī mazā siltā koka kafejnīca atrodas krustojuma stūrī, klusā apkaimē. Centralizētā atvērtās sagatavošanas zona nodrošina tīru un plašu barista snieguma pieredzi apmeklētājiem visur, kur atrodas bāra sēdeklis vai galda sēdeklis kafejnīcā. Griestu objekts ar nosaukumu "Ēnojošais koks" sākas no sagatavošanas zonas aizmugures, un tas aptver klientu zonu, lai padarītu visu šīs kafejnīcas atmosfēru. Tas dod neparastu telpisko efektu apmeklētājiem un kļūst arī par līdzekli cilvēkiem, kuri vēlas pazust domās ar kafijas garšu.