Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvoklis

Home in Picture

Dzīvoklis Projekts ir dzīvojamā platība, kas izveidota četru cilvēku ģimenei ar diviem bērniem. Sapņu zemes atmosfēru, ko rada mājas dizains, rada ne tikai bērniem izveidotā pasaku pasaule, bet arī futūristiskā izjūta un garīgais šoks, ko rada izaicinājums uz tradicionālajām mājas iekārtojumiem. Neuzņemoties par stingrām metodēm un modeļiem, dizaineris sadalīja tradicionālo loģiku un iepazīstināja ar jaunu dzīvesveida interpretāciju.

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains

Inside Out

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains Arhitektūras dizainera pirmais neatkarīgais solo interjera projekts, izvēloties Japānas un Ziemeļvalstu piedāvāto mēbeļu sajaukumu, lai radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru. Koks un audums tiek plaši izmantoti visā dzīvoklī ar minimālu gaismas stiprinājumu. Jēdziens "Inside Out" koka kaste, kas atklāta ar savienoto koka ieeju un koridoru, kamēr tā ir atvērta viesistabai kā "iekšpuse"; grāmatu un mākslas displeju demonstrēšana ar telpām kā "ārpuses"; telpu kabatas, kas pilda dzīves funkcijas.

Galvenais Birojs

Nippo Junction

Galvenais Birojs Nippo galvenais birojs ir izveidots uz daudzslāņu pilsētas infrastruktūras, automaģistrāles un parka krustojuma. Nippo ir vadošais ceļu būves uzņēmums. Viņi definē Miči, kas japāņu valodā nozīmē "iela", kā viņu dizaina koncepcijas pamatu kā "to, kas savieno dažādas sastāvdaļas". Miči savieno ēku ar pilsētvides kontekstu, kā arī savstarpēji savieno atsevišķas darba telpas. Miči tika uzlaboti, lai veidotu radošus sakarus un izveidotu Junction Place unikālu darba vietu, kas iespējama tikai šeit, Nippo.

Privātmāja

Bbq Area

Privātmāja BBQ zonas projekts ir telpa, kas ļauj gatavot ēdienu ārpus telpām un apvienot ģimeni. Čīlē grilētavas zona parasti atrodas tālu no mājas, tomēr šajā projektā tā ir mājas daļa, kas to apvieno ar dārzu, izmantojot lielus, spīdošus, saliekamus logus, kas ļauj mājā ieplūst dārza telpas burvībai. Četras telpas, daba, baseins, ēdināšana un ēdiena gatavošana ir apvienotas unikālā dizainā.

Fasāžu Arhitektūras Dizains

Cecilip

Fasāžu Arhitektūras Dizains Cecilip aploksnes dizains ir saskaņots ar horizontālo elementu superpozīciju, kas ļauj sasniegt organisko formu, kas atšķir ēkas tilpumu. Katru moduli veido līniju sekcijas, kas ierakstītas izveidojamā izliekuma rādiusā. Gabalos tika izmantoti taisnstūra profili no sudraba anodēta alumīnija 10 cm platumā un 2 mm biezumā un tika novietoti uz kompozītmateriāla alumīnija paneļa. Pēc moduļa montāžas priekšējā daļa tika pārklāta ar 22. izmēra nerūsējošo tēraudu.

Veikals

Ilumel

Veikals Pēc gandrīz četru gadu desmitu vēstures veikals Ilumel ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Dominikānas Republikas uzņēmumiem mēbeļu, apgaismes un rotājumu tirgū. Jaunākā iejaukšanās ir atbilde uz nepieciešamību paplašināt izstāžu laukumus un definēt tīrāku un artikulētāku ceļu, kas ļauj novērtēt pieejamo kolekciju dažādību.