Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Flagmanis Tējas Veikals

Toronto

Flagmanis Tējas Veikals Kanādas noslogotākajā iepirkšanās centrā ir jauns Studio Yimu augļu tējas veikala dizains. Galvenā veikala projekts bija ideāli piemērots zīmola veidošanai, lai kļūtu par jauno tirdzniecības centra karsto punktu. Iedvesmojoties no Kanādas ainavas, skaistais Kanādas Zilā kalna siluets ir uzdrukāts uz sienas fona visā veikalā. Lai koncepciju īstenotu realitātē, Studio Yimu ar rokām izveidoja 275cm x 180cmx 150cm dzirnavu skulptūru, kas ļauj pilnībā mijiedarboties ar katru klientu.

Paviljons

Big Aplysia

Paviljons Pilsētas attīstības procesā neizbēgami veidosies viena un tā pati apbūvēta vide. Arī tradicionālās ēkas var šķist vienmuļas un savrupas. Īpašas formas ainavu arhitektūras izskats mīkstina attiecības starp cilvēkiem arhitektūras telpā, kļūst par vietu apskatei un aktivizē vitalitāti.

Izstāžu Zāle

From The Future

Izstāžu Zāle Izstāžu zāle: Izstāžu zālē ir redzami treniņu apavi un sporta aprīkojums, kas ražots ar iesmidzināšanas tehnoloģiju. Vieta izskatās, ka ražota ar iesmidzināšanas veidņu presēšanu. Vietnes ražošanas metodē mēbeļu gabali it kā būtu salikti kopā ar izgatavošanu iesmidzināšanas veidnē, lai izveidotu visu. Rupjas šūšanas takas, kas atrodas uz griestiem, mīkstina visu tehnoloģisko vizuālo izskatu.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskanto veikalu projektēja un izveidoja smallna, dizaina studija un vintage galerija, kuru dibināja Piotrs Płoski. Uzdevums radīja daudz izaicinājumu, jo boutique atrodas īres mājas otrajā stāvā, tam nav skatloga un tā platība ir tikai 80 kv.m. Šeit radās ideja divkāršot laukumu, izmantojot gan vietu uz griestiem, gan grīdas platību. Tiek panākta viesmīlīga, mājīga atmosfēra, kaut arī mēbeles patiesībā ir karājas otrādi uz griestiem. Riskants veikals ir izveidots, ievērojot visus noteikumus (tas pat pakļauj smagumu). Tas pilnībā atspoguļo zīmola garu.

Stadiona Viesmīlība

San Siro Stadium Sky Lounge

Stadiona Viesmīlība Jauno debesu atpūtas telpu projekts ir tikai pirmais solis milzīgajā atjaunošanas programmā, ko AC Milan un FC Internazionale kopā ar Milānas pašvaldību veic ar mērķi pārveidot San Siro stadionu daudzfunkcionālā objektā, kas spēj uzņemt visus svarīgos notikumus, ar kuriem Milano saskarsies gaidāmajā EXPO 2015. gadā. Pēc skybox projekta panākumiem Ragazzi & Partners ir realizējuši ideju izveidot jaunu viesmīlības telpu koncepciju virs galvenā San Siro stadiona galvenā stenda.

Biroja Maza Mēroga

Conceptual Minimalism

Biroja Maza Mēroga Interjera dizains ir novirzīts uz estētisku, bet ne funkcionālu minimālismu. Atklātā plāna telpu uzsver tīras līnijas, lielas stiklotas atveres, kas ļauj daudz dabiskā dienasgaismā, ļaujot līnijai un plaknei kļūt par galvenajiem strukturālajiem un estētiskajiem elementiem. Taisnu leņķu trūkums noteica nepieciešamību pieņemt dinamiskāku telpas skatījumu, savukārt gaišo krāsu paletes izvēle apvienojumā ar materiālu un faktūru dažādību ļauj panākt telpas un funkcijas vienotību. Nepabeigtā betona apdare paaugstinās līdz sienām, lai izveidotu kontrastu starp baltu-mīkstu un raupji pelēku.