Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Nekustamā Īpašuma Aģentūra

The Float

Nekustamā Īpašuma Aģentūra Šajā projektā mēs projektējam arhitektūru, interjeru un ainavu. Lieta ir “Realestate Agency”, nekustamā īpašuma nosaukums ir [Sky villa], tāpēc ideju iedomājieties ar lietas nosaukumu kā sākuma punktu. Un projekts atrodas Sjamenas centrā, apstākļi ap bāzi ir nelabvēlīgi, ir veci dzīvokļi un būvlaukums, pretī ir skola, ainavas nav ieskautas. Noslēgumā, izmantojot [pludiņa] koncepciju, pievelciet tirdzniecības centru 2F augstumā un izveidojiet savu ainavu - steku līmeņa baseinu, tāpēc tirdzniecības centram patīk peldēt ūdenī, un apmeklētāji dodas pāri lielam platībai. dīķī un visā tirdzniecības biroja pirmajā stāvā ejiet uz aizmugurējām kāpnēm un dodieties augšup uz tirdzniecības zāli. Konstrukcija ir tērauda konstrukcija, ēkas dizains un interjera dizains meklē integrāciju un vienotību tehnikā.

Projekta nosaukums : The Float, Dizaineru vārds : Kris Lin, Klienta vārds : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float Nekustamā Īpašuma Aģentūra

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.